قرص افزایش قد نچرال بونتی ، بهترین قرص افزایش قد تضمینی

 قرص افزایش قد نچرال بونتی به صورت 100 درصد تضمینی و محصولی گارانتی شده برای افزایش قد آقایان و بانوان در هر سن و شرایطی می باشد

ویژگی های قرص نچرال بونتی

نام محصولقرص افزایش قد Natural Bounty
نوع محصولقرص خوراکی
شرکت سازندهThe Nature's Bounty Co
جنسیت مصرفمردان و زنان
کاربرد محصولافزایش قد
ترکیباتکلسیم ، منیزیم و روی به همراه ترکیبات گیاهی
تعداد100 عدد قرص اورجینال
سن مصرفبالای 16 سال
قیمت محصول اصل525000 تومان

عکس قرص افزایش قد نچرال بونتی ، بهترین قرص افزایش قد تضمینی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در مکان های مختلف از کوتاهی قد خود خجالت زده شوید، یا به طور کلی به دلایل مختلفی مانند ژنتیک یا ورزش نکردن، قد کوتاهی داشته باشید و از وضعیت قد خود راضی نباشید. در این مقاله ما با معرفی قرص افزایش قد نچرال بونتی به شما کمک می کنیم تا برای همیشه از این دغدغه فکری و کوتاهی قد رهایی یابید.

کوتاهی قد همیشه مسئله ی بسیار مهمی برای تمامی افراد است و میتواند زندگی شغلی یا عاطفی آنها را تحت الشعاع قرار دهد. امروزه راهکار های زیادی برای افزایش قد وجود دارد که همگی ممکن است بسته به شرایط بدنی فرد یا عوامل محیطی تاثیر گذار باشند. اما یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین روش ها می تواند استفاده از قرص های مکمل مانند قرص افزایش قد نچرال بونتی باشد.

در واقع به طور کلی افزایش قد زمانی اتفاق می افتد که روند رشد استخوان ها از کودکی به درستی و با سرعت یکسان انجام میشود. هرگونه اختلال در روند رشد استخوان ها میتواند باعث کوتاهی قد شود. این اختلال زمانی اتفاق می افتد که مکمل های مورد نیاز استخوان ها به آنها نرسد.

استخوان ها برای رشد کامل به مکمل های زیادی مثل کلسیم و منیزیم دارد که اگر توسط مواد طبیعی به بدن نرسد حتما باید از قرص های مکمل استفاده کرد.

در صورت استفاده نکردن از مکمل رشد استخوان ها دچار مشکل می شود و فرد دچار کوتاهی قد می شود. حتی کمبود این عناصر در افرادی که سن رشد آنها تکمیل شده است، باعث پوکی استخوان و شکننده شدن استخوان ها می شود.

راهکار دیگری برای افزایش قد میتواند عمل جراحی باشد، با جاگذاری پلاتین بین استخوان های پا، قد را بین 3 تا 10 سانتی متر بلند تر می کنند. اما عمل جراحی افزایش قد علاوه بر هزینه های بسیار بالا که تحت پوشش بیمه هم نیست، بسیار خطرناک و نا امن است، و در مواردی باعث فلج شدن یا از کار افتادگی های شدید می شود.

عکس قرص افزایش قد نچرال بونتی ، بهترین قرص افزایش قد تضمینی

معرفی قرص افزایش قد نچرال بونتی

قرص افزایش قد natural bounty یک مکمل رشد استخوان حاوی مواد معدنی مورد نیاز رشد استخوان هاست. این قرص با تاثیر گذاری مستقیم روی استخوان ها، سرعت رشد آنها را افزایش داده و باعث بلند تر شدن قد می شود.

قرص افزایش قد نچرال بونتی حاوی مواد معدنی بسیار مفیدی مانند کلسیم، منیزیم، روی و مواد معدنی دیگر است. همچنین تاثیر گذاری این قرص در سنین مختلف متفاوت است که در ادامه به توضیح مختصری در این باره می پردازیم.

سن موثر قرص افزایش قد نچرال بونتی بین 15 تا 35 سال می باشد. این قرص در این بازه زمانی سنی، تاثیر خود را به طور 100% روی رشد استخوان ها می گذارد و باعث افزایش قد چشمگیری طی طول مصرف می شود. اما باید به این نکته اشاره کنیم که با افزایش سن و کم شدن میزان رشد بدن، بعد از سنین 35 هم میتواند تاثیر مثبتی روی افزایش تراکم استخوانی و پیشگیری از پ.کی استخوان داشته باشد.

قرص افزایش قد نچرال بونتی حتی در سنین بالا هم کارایی مفید و بسیار کاربردی دارد. تحقیقات بدست آمده روی افراد با سنین مختلف نشان داده است که این قرص در سنین بالاتر از بروز پوکی استخوان جلوگیری می کند و جلوی خوابیدگی و خمودگی قد و قامت فرد را میگیرد. همانطور که شاید در اقوام یا آشنایان هم دیده باشید، افراد با افزایش سن و ورود به دوره ی کهنسالی دچار خمیدگی و افتادگی قد و قامت می شوند که قرص افزایش قد نچرال بونتی می تواند عوارض سنین پیری را تا حد قابل توجهی پوشش دهد.

ترکیبات قرص افزایش قد نچرال بونتی

همانطور که پیشتر هم گفته شد، قرص افزایش قد نچرال بونتی از فرمولاسیون کاملا طبیعی و مواد معدنی مورد نیاز بدن، شامل کلسیم، منیزیم و زینک ساخته شده است. این ترکیبات منحصرا برای افزایش قوای استخوان ها، کمک به رشد استخوان و سریع تر کردن روند رشد استخوان ها در سنین جوانی می باشد. در نتیجه تاثیر بسیار زیادی در افزایش قد خواهد داشت.

 • کلسیم به بدن کمک میکند تا استخوان های محکم تر و سالم تری بسازد.
 • منیزیم به رشد مداوم استخوان ها در کنار عصب و عضله کمک می کند.
 • زینک مستقیما روی رشد و افزایش سرعت رشد تاثیر می گذارد .

پس به طور کلی قرص افزایش قد نچرال بونتی تمام فاکتور هایی که بدن برای رشد بهینه استخوان ها نیاز دارد را به همراه دارد.

شرکت سازنده این قرص ها با تحقیقات گسترده و با بهره گیری از تمام فاکتور های مورد نیاز بدن، این قرص پر طرفدار و پر فروش را روانه بازار کرده است. با توجه به تاثیرات مثبت قرص افزایش قد نچرال بونتی، این قرص به سرعت در سراسر دنیا فروش داشت و محبوبیت آن از آمریکا تا ایران را فرا گرفت. همچنین داشتن تمام استاندارد های بهداشت جهانی و مجوز های مورد نیاز از اکثر کشور ها از جمله ایران، باعث شده که محبوبیت این قرص مکمل بیشتر از مکمل های مشابه در بازار باشد.

باید توجه داشته باشید که نسخه های تقلبی این محصولات همواره در بازار ها یا فروشگاه های اینترنتی وجود دارند، و شما با توجه کامل به لیبل های اصلی و مهم استاندارد خرید کنید. چرا که محصولات تقلبی علاوه بر اتلاف هزینه میتواند سبب مشکلات زیان آور زیادی هم برای سلامتی جسمی شما شود. پیشنهاد می کنیم محصول اورجینال این دارو را از داروخانه سامین و از طریق فرم انتهای همین صفحه سفارش دهید تا با ضمانت 100 درصدی محصول اصلی را تحویل شما دهیم.

عکس قرص افزایش قد نچرال بونتی ، بهترین قرص افزایش قد تضمینی

مزایای قرص افزایش قد نچرال بونتی

با توجه به تحقیقات اولیه توسط شرکت سازنده و تاییدیه های بهداشت جهانی قرص نچرال بونتی دارای تاثیرات بسیار مثبتی روی رشد استخوان ها و تراکم آنها و تامین مواد معدنی مورد نیاز استخوان هاست که به طور مختصر و موردی در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

 1.  افزایش قد بین 3 تا 8 سانتی متر، که برای یک قرص مکمل واقعا معجزه آساست!
 2.  جلوگیری از پوکی استخوان
 3.  حاوی مواد معدنی مورد نیاز بدن مثل زینک، کلسیم، منیزیم و مواد معدنی دیگر
 4.  جلوگیری از خمیدگی و افتادگی ستون فقرات
 5.  بدون هیچگونه عوارض

قرص افزایش قد نچرال بونتی چگونه عمل می کند ؟

قرص افزایش قد نچرال بونتی با داشتن مکانیزم اثر بسیار ساده و نداشتن هیچگونه عوارض برای سلامتی باعث فعال سازی هورمون های رشد و تحریک آنها برای رشد سریع تر شده و به طور کلی به دلیل طبیعی بودن ترکیبات معدنی این قرص عملکرد پیچیده ای ندارد و به راحتی اثرگذار است. همچنین هیچگونه عوارضی ندارد و مانند محصولات دیگر از مواد شیمیایی تشکیل نشده است.

همانطور که در بالا گفته شد این قرص با تحریک هورمون های رشد تراکم استخوان ها را افزایش داده و در نتیجه معجزه ی غیر قابل باوری به نام افزایش قد پدید می آید. تحقیقات و نظرسنجی های بدست آمده نشان می دهد که تاثیرات قرص افزایش قد نچرال بونتی حتی از عمل های جراحی پرهزینه یا محصولات گران قیمت بازار هم بیشتر و مثبت تر بوده است.

سوال این است مکمل های درون این قرص چگونه روی رشد و تحریک هورمون های رشد تاثیر می گذارند؟ در جواب باید بگوییم که محتویات معدنی داخل قرص افزایش قد نچرال بونتی باعث استحکام استخوان ها ترمیم بافت های زخم، بهبود عملکرد ماهیچه ها و کمک به سیتم عصبی می شود. از دیگر تاثیرات این قرص تنظیم سطح فشار خون و تولید انرژی بهینه برای بدن می باشد.

عکس قرص افزایش قد نچرال بونتی ، بهترین قرص افزایش قد تضمینی

مهمترین و اصلی ترین عنصر برای استحکام و رشد استخوان ها کلسیم است. همانطور که میدانید میزان بالایی از کلسیم در شیر و لبنیات موجود است، اما گاهی افراد با هضم و جذب شیر مشکل داشته و به راحتی نمی توانند از لبنیات استفاده کنند. در نتیجه وجود کلسیم در این قرص به استحکام استخوان ها کمک می کند. همچنین بدن انرژی مورد نیاز برای ترمیم بافت های نخاعی و انقباض ماهیچه ها و بهبود عملکرد سیستم نخاعی را از کلسیم دریافت می کند، پس می دانیم که کلسیم به طور کلی نقش مهمی را در بدن ایفا کرده و اصلی ترین بخش قرص افزایش قد نچرال بونتی هم کلسیم موجود در آن می باشد.

ماده ی دوم موجود در قرص افزایش قد نچرال بونتی روی است. روی هم مانند کلسیم و منیزیم نقش عمده ی تقسیم و رشد سلول ها را در بدن دارد. وجود کلسیم و منیزیم و روی در کنار هم در بدن و واکنش بدن نسبت به این عناصر باعث تاثیر در رشد بیشتر و افزایش سرعت رشد استخوان ها می شود.

همچنین وجود روی در این قرص باعث سفت تر شدن و فشرده تر شدن بافت استخوان و در نتیجه تراکم بیشتر بافت استخوانی می شود. همچنین ایمنی بدن را افزایش داده و در سنین بالا از بروز پوکی استخوان جلوگیری می کند.

مواد معدنی موجود در قرص افزایش قد نچرال بونتی باعث بهبود عملکرد قلب، کلیه ها و ریه می شود و روند تنفس را به حالت طبیعی باز می گرداند.

روند جذب و نحوه مصرف قرص افزایش قد نچرال بونتی

باید به این نکته توجه کرد که مصرف قرص بهتر است با میزان بسیار زیادی از آب همراه باشد. این قرص طی 60 دقیقه جذب بدن می شود و مصرف آن با معده خالی توصیه نمی گردد.

با توجه به جذب بهتر کلسیم در طول شب ما توصیه میکنیم که روزی یک عدد از قرص 1 الی 2 ساعت قبل از خواب شبانه و همراه با حداقل 2 لیوان آب مصرف شود. دوز مصرف ممکن است با توجه به شرایط بدنی، میزان کلسیم و مواد معدنی موجود در بدن، سن و… متفاوت باشد. در مواردی که از قرص افزایش قد نچرال بونتی برای مصارف درمانی و افزایش قد استفاده می شود، نحوه مصرف به شرح زیر می باشد:

روزانه 3 عدد قرص با هر وعده غذایی

 • همراه صبحانه
 • همراه نهار
 • همراه شام

دقت کنید که حتما باید دوره درمان را کامل کنید.

عوارض قرص افزایش قد نچرال بونتی

همانطور که شاید شما هم بدانید، تمامی قرص ها، مکمل ها و دارو ها با توجه به میزان مصرف، دوره ی مصرف و… ممکن است دارای عوارض نسبتا کم یا زیادی برای بدن باشد به همین دلیل همیشه قبل از مصرف هر دارویی پیشنهاد ما این است که با پزشک خود مشورت کنید.

با توجه به تحقیقات و آزمایشات انجام شده توسط شرکت سازنده، متوجه می شویم که این قرص دارای فرمولاسیون کاملا طبیعی و ساخته شده از مواد معدنی طبیعی می باشد که هیچگونه ضرری برای بدن انسان ندارند. همچنین آزمایشات بالینی انجام شده توسط این قرص و مجوز های صادر شده توسط کشور های مختلف از جمله ایران این موضوع را تایید می کنند که شرکت سازنده از بروز عوارض برای بدن انسان جلوگیری کرده و سعی در به حداقل رساندن آنها داشته است.

موارد منع مصرف قرص افزایش قد نچرال بونتی

 • زنان در دوره های بارداری و شیردهی حتما باید قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند
 • کسانی که از مشکلات کلیوی و سنگ کلیه رنج می برند، به دلیل وجود کلسیم در این دارو حتما باید دقت لازم را بعمل آورند
 • برای کسانی که هرگونه مشکل تیروئید با استفاده از دارو های تیروئید دارند، توصیه می شود که حتما با پزشک خود مشورت کنند
 • افراد زیر 15 سال بدون تجویز پزشک این دارو را مصرف نکنند

عکس قرص افزایش قد نچرال بونتی ، بهترین قرص افزایش قد تضمینی

با تشکر از انتخاب داروخانه اینترنتی سامین دارو برای خرید آنلاین این محصول لطفا از طریق فرم خرید زیر ثبت سفارش نمایید

** دقت کنید به منظور انجام مشاوره قبل از خرید شماره موبایل خود را با دقت وارد نمایید

*** قرص نچرال بونتی اورجینال تضمینی در بسته بندی 100 عددی با قیمت 525000 تومان ارائه می گردد


3.7/5 ( 14 نظر )
شماره محصول: 112-234-746

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *