قرص سیلدنافیل فراری بهترین قرص تاخیری و راست کننده

قرص سیلدنافیل فراری دارویی برای به وجود آوردن تاخیر در زمان برقراری رابطه جنسی و برطرف کردن مشکلات مربوط به اختلال در نعوظ است

مشخصات و ویژگی های قرص فراری

نام محصولقرص فراری قرمز
نوع محصولقرص
شرکت سازندهشرکت داروسازی Ferrari
جنسیت مصرفمردان
کاربرد محصولایجاد تاخیر در انزال مردان و درمان مشکلات مربوط به نعوظ
تعداد8 عدد قرص شکل دار
سن مصرفبالای 18 سال
قیمت محصول اصل145000 تومان

عکس قرص سیلدنافیل فراری بهترین قرص تاخیری و راست کننده

قرص سیلدنافیل فراری چیست

قرص سیلدنافیل فراری یکی از داروهای درمانی برای پایان دادن به مشکلات جنسی آقایان است. امروزه با پیشرفت در زمینه تولید داروهای گیاهی و طبیعی که به منظور افزایش قوای جنسی آقایان به تولید می رسند، جای هیچ گونه نگرانی برای افرادی که با مشکلات جنسی رو به رو هستند، وجود نخواهد داشت. بسیاری از مشکلات جنسی از سوی آقایان ناشی می شود و این امر می تواند بر اثر عوامل مختلفی رخ دهد. بسیاری از مشکلات جنسی آقایان دلایل ارثی دارد و برخی دلایل دیگر با افزایش سن، بیماری های گوناگون، مصرف غذاهای ناسالم و مضر و یا فشارهای عصبی ایجاد می شود. منظور از مشکلات جنسی آقایان اختلال نعوظ، انزال زود رس، شل شدن ناحیه جنسی به هنگام برقراری مقاربت جنسی می باشد.  برای حل این مشکلات می توانید از قرص سیلدنافیل فراری با دوز مناسب استفاده کنید. مردان هنگامی می توانند برای برقراری رابطه جنسی آمادگی داشته باشند که از لحاظ روحی آرامش فکری داشته باشند و از لحاظ جسمی نیز توان و قدرت کافی برای برقراری رابطه جنسی را داشته باشند. نحوه عملکرد آلت تناسلی برای برقراری مقاربت جنسی بدین صورت می باشد که خون موجود در بافت های آلت تناسلی با تحریک پذیری جریان پیدا می کند و بدین ترتیب آلت تناسلی سفت و شق می شود. تاثیر قرص سیلدنافیل فراری را برای این مورد نمی توان نادیده گرفت. بسیاری از مردان توانایی برقراری رابطه جنسی را با همسران خود دارند اما با مشکل زود انزالی رو به رو هستند. زود انزالی مردان موجب ارضا نشدن جنسی زنان می شود و این امر احساس عدم توانایی و عدم قدرت جسمی و خجالت را برای مردان به دنبال خواهد داشت. بنابراین حل مشکلات جنسی آقایان امری مهم در زندگی زناشویی به شمار می رود که در پایداری زندگی و ثبات آن نقش موثری ایفا می کند. قرص سیلدنافیل فراری یکی از موثرترین و شناخته شده ترین محصولات دارویی است که برای درمان ناتوانی جنسی آقایان به تولید رسیده است. این محصول توسط شرکت داروسازی معتبر و قدیمی Ferrari عرضه می گردد.

اثربخشی قرص سیلدنافیل فراری به چه صورت می باشد؟

اثربخشی این قرص بدین صورت می باشد که فرد مصرف کننده لازم است برای مدت زمان 40 تا 45 دقیقه قبل از برقراری رابطه جنسی یک عدد از آن را با آب فراوان میل کند. پس از گذشت مدت زمانی کوتاه فرد از نظر روحی و جسمی آمادگی کافی برای برقراری رابطه جنسی با کیفیت و ایده آل را پیدا می کند. مهم ترین ویژگی قرص سیلدنافیل فراری این است که با اثربخشی طبیعی که دارد احساس اوج لذت را برای مرد و زن به همراه می آورد. با مصرف این قرص می توانید رضایت همسران خود را با رابطه جنسی طولانی مدت و باکیفیت بدست آورید.

تاثیرگذاری قرص سیلدنافیل فراری بر افراد مختلف

سوالی که ممکن است ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کند این است که دلیل کاهش میل جنسی مردان با افزایش سن چیست؟ با افزایش سن میزان تستوسترون در مردان کاهش پیدا می کند و این امر موجب کاهش میل جنسی و کاهش توانایی جسمی آنها برای برقراری رابطه جنسی می شود. ترکیبات قرص سیلدنافیل به طور مستقیم در افزایش تستوسترون تاثیرگذار است. بنابراین افرادی که به دلیل افزایش سن و کاهش تستوسترون و قوای جسمانی قادر به نزدیکی با همسران خود نیستند می توانند با مصرف آن نیروی جوانی و شادابی را بازگردانند.

 

عکس قرص سیلدنافیل فراری بهترین قرص تاخیری و راست کننده

قرص سیلدنافیل فراری به عنوان یک داروی مفید و راهکار درمانی مطلوب

بسیاری از مشکلات زناشویی و اختلاف ها بر اثر مشکلات جنسی ناشی می شود که افراد از آن بی اطلاع هستند و تصور می کنند دلیل مشاجره های آنها بر اثر دیگر عوامل پیش پا افتاده است. با اندکی تامل می توانید دریابید که ریشه بسیاری از مشکلات روحی از مشکلات جنسی ناشی می شود. در زندگی زناشویی ممکن است این مشکل جنسی از سوی خانم ها و یا آقایان باشد و در بسیاری از مواقع نیز زن و مرد هر دو با مشکل جنسی رو به رو هستند. بنابراین با درک این موضوع پی خواهید برد که رفع و درمان مشکلات جنسی از مهم ترین دغدغه ها و موضوعات زندگی مشترک می باشد. قرص سیلدنافیل فراری راهکار درمانی بسیاری ساده و اثرگذار برای حل اختلال نعوظ و انزال زود رس آقایان می باشد. تعداد زیادی از مردان تمایلی به بازگو کردن مشکلات جنسی خود ندارند و نمی خواهند هیچ یک از اعضای خانواده از این مشکل آنها اطلاع پیدا کند. بنابراین تمایلی به استفاده از روش های درمانی طولانی مدت و یا روش های جراحی ندارند. قرص سیلدنافیل فراری یک قرص تاخیری مناسب و درمان کننده سریع و طبیعی مشکلات جنسی آقایان است و مناسب بودن قیمت این محصول امکان خرید آن را برای تمامی افراد فراهم کرده است.

مهم ترین پیامدهای انزال زود رس شامل:

سرد مزاجی خانم ها

مشکلات روحی مانند احساس خشم و عسامیننیت، افسردگی، استرس، کاهش اعتماد به نفس در خانم ها

عدم رضایت زنان از بی کیفیت بودن رابطه جنسی

نرسیدن به احساس اوج لذت در زنان

تاثیرگذاری قرص سیلدنافیل فراری سریع می باشد بدین معنا که در هر ساعتی از شبانه روز که تمایل به برقراری رابطه جنسی داشته باشید می توانید یک عدد از آن را با آب فراوان میل کنید و شاهد تاثیرات شگفت انگیز آن باشید. افرادی که تمایل دارند اثرگذاری این قرص کمتر باشد می توانند به جای مصرف یک عدد کامل از این قرص آن را نصف کنند و نیم دوز آن را مصرف کنند.

مهم ترین مزایای قرص سیلدنافیل فراری نسبت به محصولات دیگر دارویی

یکی از مهم ترین مزایای قرص سیلدنافیل فراری نسبت به محصولات دیگر در استفاده از مواد طبیعی و در ساختار آن می باشد. این محصول در لابراتورهای پزشکی مدرن با همکاری پزشکان متخصص و باتجربه پس از تحقیقات طولانی مدت به تولید می رسد. همچنین این محصول اصل و شناخته شده دارای مجوز رسمی تولید و فروش می باشد. تایید سازمان های بهداشت و داروی جهانی موجب شده است تا این مکمل دارویی شگفت انگیز در کشورهای مختلف جهان شناخته شود و آمار فروش بالای آن نشان دهنده رضایت مصرف کنندگان از نتیجه حاصل شده می باشد. لازم به ذکر است که قرص فراری نیز مانند “قرص ویاگرا” دارای ماده سیلدنافیل می باشد و تقریبا کارکرد یکسانی دارند اما از لحاظ دوز مصرفی متفاوت هستند.

داروخانه اینترنتی سامین امکان خرید اینترنتی این محصول را برای خریداران فراهم کرده است. برای خرید این محصول کافی است از طریق فرم انتهای این صفحه تعداد بسته های مورد نیاز را سفارش دهید. این قرص اگر به شکل مناسبی مصرف شود و در خوردن ان زیاده روی نشود مشکل و یا عارضه ای را برای بدن به وجود نمی آورد در عین حال می تواند نتایج مثبتی را به ارمغان آورد.

با مصرف قرص فراری می توانید رسیدن به بالاترین سطح نعوظ را تجربه کنید. با مصرف یک دوره چند ماهه از این دارو می توانید برای همیشه از شر مشکلات جنسی خود خلاص شوید. مدت اثرگذاری قرص سیلدنافیل فراری 36 ساعت می باشد بدین ترتیب می توانید تعداد دفعات برقراری رابطه جنسی را افزایش دهید. این محصول توسط درصد بالایی از مردان استفاده می شود و در پایان بخشیدن به مشکلات جنسی آنها تاثیر بسزایی داشته است.

مهم ترین قابلیت های قرص سیلدنافیل فراری

بهبود سلامت جسمانی مردان در سنین مختلف برای برقراری رابطه جنسی

افزایش کیفیت رابطه جنسی مکرر و طولانی مدت

احساس اوج لذت جنسی برای مردان و زنان و از بین رفتن مشکلات روحی که به دلیل مشکلات جنسی ایجاد شده است

افزایش توان جنسی آقایان و ثبات و پایداری زندگی زناشویی

دارویی موثر و بی خطر برای افزایش خون رسانی و ایجاد نعوظ کامل در مردان

درمان کامل اختلال نعوظ و درمان انزال زود رس در مردان

تفاوت قرص های اصلی درمان مشکلات جنسی آقایان با قرص های تقلبی چیست؟

متاسفانه امروزه بسیاری از افراد به دلایل مختلف دست به تولید و عرضه قرص های تقلبی دیگر محصولات شیمیایی می کنند که این امر خطرات جبران ناپذیری را برای افراد به دنبال خواهد داشت. قرص های اصلی که برای درمان مشکلات جنسی به تولید می رسند دارای بارکد شرکت تولید کننده می باشند. قرص های تقلبی دارای بسته بندی های ناشناخته می باشند و بدون بارکد و تاریخ تولید و انقضا با قیمت های متفاوتی به فروش می رسند. بنابراین لازم است برای تهیه قرص های اصلی درمان جنسی یا از طریق داروخانه های معتبر خریداری کنید و یا از طریق سایت های معتبر اینترنتی آن را سفارش دهید.

هر بسته از قرص فراری حاوی 8 عدد قرص تاثیرگذار می باشد

عکس قرص سیلدنافیل فراری بهترین قرص تاخیری و راست کننده

عوارض قرص سیلدنافیل فراری

آیا مصرف قرص فراری عوارض جدی و جانبی به همراه دارد؟

تحقیقات انجام شده بر روی نحوه تولید و استفاده از مواد مرغوب و طبیعی در این محصول موجب شده است تا استفاده از آن هیچ گونه عوارض جدی و جانبی برای فرد به همراه نداشته باشد.

آیا مصرف قرص فراری در افزایش حجم آلت تناسلی تاثیرگذار خواهد بود؟

به طور کلی می توان گفت یکی از مهم ترین ویژگی های قرص سیلدنافیل فراری این است که علاوه بر اینکه قرص تاخیری برای آقایان محسوب می شود تاثیر بسزایی در افزایش حجم و شق شدن آلت تناسلی ایفا می کند. بنابراین بسیاری از آقایان که به دلایل مختلف نمی توانند با همسران خود رابطه جنسی برقرار کنند با مصرف این قرص می توانند قوای جسمانی خود را تقویت کنند. با مصرف این قرص و افزایش تحریک پذیری خون موجود در سیاه رگ ها و سرخ رگ های آلت تناسلی این اطمینان برایتان حاصل می شود که در طول رابطه جنسی اندام جنسی شل نمی شود و مرد و زن از نظر روحی و جسمی کاملا ارضا می شوند.

آیا مصرف بیش از حد قرص سیلدنافیل مضر می باشد؟

همان طور که می دانید مصرف بیش از حد هر دارویی می تواند تاثیرات منفی بر روی بدن داشته باشد و قرص سیلدنافیل نیز از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین توصیه می شود قبل از مصرف این قرص بروشور این مکمل دارویی را با دقت مطالعه کنید تا جای هیچ گونه ابهام و سوالی باقی نماند.

هر بسته شامل 8 عدد قرص 130 میلی گرمی می باشد که تنها برای رفع مشکلات جنسی آقایان کاربرد دارد و برای خانم ها قابلیت استفاده ندارد. توجه داشته باشید که مصرف این قرص برای افراد زیر 18 سال و افرادی که با مشکلات زیر رو به رو هستند پیشنهاد نمی شود.

افرادی که فشار خون پایینی دارند

افرادی که دچار سکته مغزی یا حمله قلبی شده اند

افرادی که با مشکلات کلیوی رو به رو هستند

افرادی که با بیماری اختلال شدید کبدی و یا کاهش عملکرد کبد مواجه هستند

افرادی که دچار اختلالات ارثی دژنراتیو شبکیه می باشند.

عکس قرص سیلدنافیل فراری بهترین قرص تاخیری و راست کننده

درمان مشکلات جنسی با راهکارهای مختلف

شق نشدن آلت تناسلی مردان در بسیاری از مواقع بر اثر مشکلات مالی، کاری و…. رخ می دهد. برای اثر بخشی بیشتر قرص سیلدنافیل فراری توصیه می شود نکات زیر را رعایت کنید:

مصرف غذاهای سالم و عاری از هر گونه چربی و نمک اضافی

گنجاندن حرکات ورزشی مناسب برای سلامت جسمانی در برنامه روزانه

حل مشکلات روحی خود از طریق مشاوره گرفتن از پزشکان با تجربه

عدم مصرف مشروبات الکلی و مواد اعتیاد آور (لازم است بدانید مصرف مواد اعتیاد آور به طور مستقیم در کاهش تمایل جنسی آقایان تاثیر گذار است و علاوه بر تاثیرات منفی که در زندگی زناشویی دارد موجب آسیب رساندن به بخش های مختلف بدن فرد می گردد).

افرادی که دارای اضافه وزن می باشند و یا بیش از حد لاغر هستند دارای توان کمتری برای برقراری رابطه جنسی می باشند. بنابراین رسیدن به وزن مناسب می تواند در بهبود سلامت جسمانی فرد تاثیر بسزایی داشته باشد.

درصد بالایی از پزشکان مصرف قرص سیلدنافیل را در کاهش و یا درمان کامل مشکلات جنسی مردان موثر می دانند. تاییدیه های لازم توسط سازمان های بهداشت و دارو موجب شده است تا بتوانید با اطمینان خاطر از اصل بودن و بی ضرر بودن این دارو آن را خریداری کنید. افرادی که به دلیل بیماری های مختلف دارو مصرف می کنند و از مشکلات جنسی خود رنج می برند قبل از خرید و سفارش این قرص توصیه می شود با پزشک معالج خود مشورت کنند و در صورتیکه مصرف آن مورد تایید پزشک معالج نبود از مصرف آن امتناع کنند.

عکس قرص سیلدنافیل فراری بهترین قرص تاخیری و راست کننده

با تشکر از انتخاب داروخانه اینترنتی سامین دارو برای خرید آنلاین این محصول لطفا از طریق فرم خرید زیر ثبت سفارش نمایید

** دقت کنید به منظور انجام مشاوره قبل از خرید شماره موبایل خود را با دقت وارد نمایید

*** قرص Ferrari اصل در بسته بندی 8 عددی قرمز رنگ با قیمت 145000 تومان ارائه می گردد


4.4/5 ( 7 نظر )
شماره محصول: 112-234-743

1 دیدگاه در “قرص سیلدنافیل فراری بهترین قرص تاخیری و راست کننده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *