خرید قرص وایمکس ؛ درمان زودانزالی و عدم نعوظ و ناباروری

قرص وایمکس یکی از انواع داروهای تولید شده برای درمان ناباروری مردان است که می تواند اختلالات مربوط به نعوظ و زود انزالی را به شکلی مناسب رفع کند

ویژگی های قرص وایمکس

نام داروقرص وایمکس
نوع محصولکپسول
جنسیت مصرفمرد
کاربرد داروتاخیر در انزال مردان ؛ درمان مشکلات نعوظ ؛ درمان ناباروری ؛ افزایش میل جنسی
تعداد60 عدد کپسول اورجینال
سن مصرفبالای 18 سال
شرکت سازندهVIMAX کانادا
قیمت محصول اورجینال245000

عکس خرید قرص وایمکس ؛ درمان زودانزالی و عدم نعوظ و ناباروری

کپسول وایمکس چیست

قرص وایمکس به عنوان یک مکمل گیاهی شناخته می شود که برای تقویت جنسی آقایان تولید و به بازار عرضه شده است. در واقع این دارو به منظور ارتقا بخشیدن به نعوظ مردان و رفع اختلالات و مشکلات مربوط به نعوظ تولید شده و برای آقایانی که از این مشکل جنسی رنج می برند ارائه می شود. به عنوان یک قرص قوی که قادر است سایز آلت تناسلی را به طور دائمی افزایش دهد و در درمان زود انزالی به شکل موثری عمل کند می تواند این قرص را ذکر کرد. از آنجایی که عوامل مختلفی ممکن است بر کاهش میل جنسی و همین طور در بهبود رابطه جنسی تاثیر گذار باشند ترکیبات مختلفی با عناوین متنوع برای حل این مشکل تولید و عرضه شده اند. قرص وایمکس یکی از این ترکیبات منحصر به فرد با اثرات شگفت انگیز است که دارای استانداردهای لازم از جمله GMO و  ISO 9001  می باشد. به همین ترتیب در سال 2015، FDA این قرص را تایید و مصرف آن را برای افراد سالم، بلامانع می داند. در ضمن این دارو دارای تاییدیه وزارت بهداشت ایران نیز هست.

این دارو به طور موثری بر روی ویژگی های اسپرم ها تاثیر می گذارد به طوری که برای بسیاری از مردانی که دچار ناباروری جنسی هستند این دارو توسط متخصصان تجویز می شود. دقت نمایید استفاده از این داروی می تواند تعداد و کیفیت اسپرم ها را افزایش داده و درصد اسپرم های سالم دارای حرکت رو به جلو را بیشتر نماید.

عکس خرید قرص وایمکس ؛ درمان زودانزالی و عدم نعوظ و ناباروری

مکانیسم اثر قرص وایمکس Vimax برای بهبود رابطه جنسی

قرص وایمکس از هفت ماده فعال و طبیعی ساخته شده است که این ترکیبات می توانند خون رسانی و جریان خون را افزایش بدهند و در نهایت باعث ایجاد نعوظ بهتر و همین طور بهتر شدن میل جنسی در مردان می شود. فرمول این قرص سبب می شود که طور و ضخامت آلت تناسلی بدون هیچ نوع مشکلی بیشتر شود و در عین حال از انزال زود رس نیز ممانعت خواهد کرد در نتیجه شما زمان بیشتری را برای مقاربت به اندازه دلخواه خواهید داشت. این قرص می تواند رگ های خونی را که در آلت تناسلی وجود دارد را با ظرفیت خون پذیری بیشتری مواجه کند و سبب افزایش سایز آلت شود.

افرادی که به هر دلیل از میل جنسی آنها کاسته شده است و مشکلات گوناگونی در این زمینه دارند می توانند با مصرف صحیح و اصولی این قرص به شکل مناسبی روابط جنسی خود را بهبود بخشیده و فواید ناشی از آن را برای بهبود روابط زناشویی خود به شکلی مطلوب مشاهده کنند.

فواید قرص وایمکس برای تقویت جنسی

این قرص به طور کلی دارای ترکیبات و مواد موثر مفیدی است که می تواند با کمترین میزان عارضه، بهترین نتایج را برای مصرف کننده به همراه داشته باشد.

قرص وایمکس دارای ترکیبی است که در نتیجه کیفیت بالایی دارد و از مواد اولیه کاملا ایمن و طبیعی ساخته شده است تا فواید زیادی را نصیب مصرف کننده کند بدون آن که مشکل و یا عارضه ای برای آنها به وجود آورد.

این قرص سبب می شود که کیفیت نعوظ به بهترین شکل ممکن بهینه شود و استقامت جنسی نیز برای افراد به وجود آید.

افزایش لذت جنسی یکی از فواید مناسب قرص Vimax می باشد.

قرص وایمکس به عنوان یک محصول توصیه شده توسط پزشکان زیادی می باشد که افرادی با مشکلات جنسی را برای بهبودی بیشتر تشویق می کند.

این دارو می تواند یک مکمل ایده آل برای افزایش اندازه آلت تناسلی باشد به ویژه برای افرادی که این مشکل را در ارتباط با برقراری رابطه جنسی دارند.

به عنوان یک داروی بهداشتی و مطمئن می توان قرص وایمکس را استفاده کرد که در نتیجه می تواند در ناحیه تناسلی گسترش عروق خونی را به همراه داشته باشد.

قرص وایمکس با داشتن مواد گیاهی سالم و مقوی در نتیجه بهبود سلامت جسمانی می تواند سلامت روانی را نیز برای مصرف کننده داشته باشد و در نتیجه کمترین عارضه ممکن را به همراه دارد به عبارتی گفته می شود به دلیل ترکیبات سالم گیاهی موجود در آن عارضه خاصی به وجود نمی آورد.

افزایش تعداد اسپرم در مردان و همین طور حجم دهندگی بدون بازگشت این قرص، یکی از مهم ترین ویژگی های دارو می باشد که مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است.

عکس خرید قرص وایمکس ؛ درمان زودانزالی و عدم نعوظ و ناباروری

ترکیبات گیاهی قرص وایمکس

ترکیبات موجود در قرص Vimax به شرح زیر می باشد:

ویتامین E: این ویتامین به عنوان یک جوان کننده شناخته می شود. این ویتامین می تواند کیفیت اسپرم ها و همین طور میل جنسی را افزایش بدهد.

گینگو بیلوبا: پورد استخراج شده از این گیاه که در قرص وایمکس موجود است باعث افزایش سطح اکسید نیتریک در بدن می شود که اکسید نیتریک عروق خونی را گسترش داده و جریان خون را بیشتر می کند.

جنسینگ: پادشاه تمام گیاهان است که در محصولات تقویت کننده ای که برای آقایان تولید می شود کاربرد دارد. این گیاه با خواص گسترده خود سبب افزایش نعوظ خواهد شد.

میوه کاین: باعث افزایش فعالیت های متابولیک در بدن می شود که می تواند منجر به حذف چربی های اضافی بدن گردد. در نهایت عملکرد خوبی را برای آقایان به همراه دارد.

پالمتو: این گیاه می تواند سلامت پروستات را تضمین کند. در واقع این گیاه با افزایش لذت و ارگاسم مناسب ارتباط دارد. پامیتو در برابر علائم هیپرپلازی خوش خیم پروستات و علائم مربوط به دستگاه ادراری  در شرایط پزشکی خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

آونا ساتیو: این ماده کمتر در قرص های افزایش میل جنسی به کار می رود اما این ترکیب تقویت کننده، عروق خونی را برای تسهیل جریان خون باز می کند. در ناحیه تناسلی این اثر به نعوظ سریع و ثابت تبدیل می شود.

آرد برنج: مطابق با ماهیت وایمکس که قرص بدون گلوتن می باشد وجود لاکتوفارین در آرد برنج به عنوان راهی برای ترویج و تولید آنتی بادی و رشد سلول های جدید مورد استفاده است.

مزایای دائمی پس از مصرف قرص وایمکس

افزایش لذت جنسی و بهبود رابطه زناشویی

دارویی به عنوان درمان کننده دائمی زود انزالی

افزایش میل جنسی به میزان فوق العاده ای در طی چند روز

حجم دهنده آلت تناسلی و افزایش دهنده طول آلت در مدت چند هفته پس از مصرف دارو

برای افرادی که دچار ناباروری به دلیل تعداد کم اسپرم هستند استفاده از قرص وایمکس به دلیل افزایش کیفیت اسپرم ها و تعداد آنها و همین طور با زیاد کردن جهش اسپرم می تواند ناباروری را در آقایان به شکل مناسبی برطرف نماید.

با مصرف این قرص حتی می توان توان جسمی را به سرعت به حالت مناسب اولیه بازگرداند به گونه ای که توانایی برقراری تعداد بیشتری از رابطه جنسی برای فرد به وجود آید.

عکس خرید قرص وایمکس ؛ درمان زودانزالی و عدم نعوظ و ناباروری

طریقه مصرف قرص وایمکس

هر دارویی با توجه به شرایط مختلف از جمله شرایط جسمانی افراد ممکن است با دوز متفاوتی تجویز شود. اما به طور معمول این قرص به صورت روزانه به تعداد یک عدد پیشنهاد شده است که بهتر است 30 دقیقه بعد از غذا خوردن آن را مصرف کنید. توصیه می شود که هر روز یک مکمل مصرف شود و شما همچنین می توانید یک قرص را قبل از برقراری رابطه جنسی بخورید. این داروی طبیعی به عنوان یک ماده جایگزین مناسب برای داروهای دیگر درمانی در ارتباط با مشکلات جنسی می باشند. قرص وایمکس ترکیبی منحصر بفرد دارد و از مواد بسیار باکیفیت برای تقویت قوای جنسی مردان ساخته شده است که بسیاری از این گیاهان قرن ها، برای افزایش میل جنسی آقایان استفاده شده اند.

خرید و مصرف داروی وایمکس

این قرص به عنوان یک برنامه آهسته برای رسیدن به حداکثر پتانسیل نیاز به زمان دارد و ممکن است انواع تقلبی داشته باشد. داروی تقلبی احتمال بروز عوارض ناخواسته را زیاد کرده و مصرف آنها خطرناک می باشد. دارو برای هر مصرف کننده ای نتایج خاص خود را دارد اما دارای مواد تشکیل دهنده ای است که نعوظ را افزایش دهد. اما ممکن است علاوه بر فواید موجود دارای مضرات و عوارضی نیز باشد که باید قبل از مصرف به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. بهتر است برای خرید این دارو از طریق فروشگاه های معتبر و داروخانه ها اقدام کنید و اگر آن را به صورت اینترنتی تهیه می کنید باید از طریق وب سایت رسمی خریداری شود. یک بطری وایمکس حاوی 30 عدد قرص می باشد که برای مصرف یک ماه در نظر گرفته شده است. البته بسته بندی ها و تعداد قرص درون آنها در کشورهای مختلف ممکن است متفاوت باشد اما باید نهایت دقت را داشته باشید که نوع اصلی را تهیه کرده و از مصرف داروی تقلبی اجتناب کنید.

قرص اصلی باید دارای تاریخ تولید و انقضا باشد و همین طور بارکد و هلوگرام نیز در روی بسته بندی درج شده باشد. به همین ترتیب قرص اصلی دارای یک پلمپ کنسروی می باشد و در داخل کارتن همراه با بروشور مربوطه ارائه می شود. توجه داشته باشید نمونه های تقلبی نه تنها اثر مثبتی در بدن ایجاد نمی کنند بلکه با خطرات بسیار زیادی همراه هستند و عوارض شدیدی را در بدن ایجاد می کنند به گونه ای که اثرات
آنها به شکلی جبران ناپذیر خود را نشان می دهد.

دارو را باید دور از نور و رطوبت نگهداری کرد تا سلامت دارو و خواص مفید آن به بهترین شکل ممکن حفظ شود. پس از هر بار مصرف دارو نیز دقت کنید که درب بطری به طور کامل بسته شده باشد تا قرص ها در معرض هوا و نور، خراب نشوند. هنگام مصرف دارو بهتر است که سیار نکشید و لباس تنگ نپوشید.

عکس خرید قرص وایمکس ؛ درمان زودانزالی و عدم نعوظ و ناباروری

با تشکر از انتخاب داروخانه اینترنتی سامین دارو برای خرید آنلاین این محصول لطفا از طریق فرم خرید زیر ثبت سفارش نمایید

** دقت کنید به منظور انجام مشاوره قبل از خرید شماره موبایل خود را با دقت وارد نمایید

*** قرص وایمکس اورجینال در بسته بندی 60 عددی با قیمت 245000 تومان ارائه می گردد


3.5/5 ( 31 نظر )
شماره محصول: 112-234-789

4 thoughts on “خرید قرص وایمکس ؛ درمان زودانزالی و عدم نعوظ و ناباروری

 1. سلام من این قرصو از خودتون گرفتم من باشگاه میرم و مکمل های ورزشی کراتین اینا میخورم میخواستم بدونم ضرر نداره برام

  1. درود
   مصرف همزمان کراتین با این دارو مشکلی نداره و عملکرد این دو دارو اصولا متفاوت است.

 2. سلام . چرا بعضی از سایت قیمت این قرص زرا ارزان تر نوشتند .190 هزار تومن. اونها ادعا می کنند اصل ه

  1. درود
   علت اکثر چنین قیمت هایی عدم موجودی کالا هستش ، قیمت 190 هزار تومان برای 2 سال پیش بوده و قیمت ارزهای خارجی در این دو سال افزایش یافته و اکثر سایتهایی که فرمودید از دو سال پیش قیمت ها را تغییر نداده اند بنا بر این به احتمال زیاد این محصول را موجود ندارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *