خرید دستگاه لارجر باکس افزایش دهنده طول و قطر آلت

لارجر باکس جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه کششی برای بزرگ کردن آلت مردانه دارای گارانتی ؛ بزرگ کننده آلت تناسلی آقایان در مدت زمانی کوتاه

مشخصات و ویژگی های دستگاه لارجر باکس

نام محصولدستگاه لارجر باکس
نوع محصولدستگاه مکانیکی کششی
جنسیت مصرفمردان
کاربرد محصولافزایش طول و قطر آلت تناسلی مردانه
تعداد1 عدد در پک اصلی به همراه متعلقات
سن مصرفبالای 18 سال
کشور سازندهایران
کیفیت ساتبسیار عالی
نیاز به باتری و برقندارد
قیمت محصول155000 تومان

عکس خرید دستگاه لارجر باکس افزایش دهنده طول و قطر آلت

دستگاه لارجرباکس از جدیدترین و پیشرفته ترین ابزارهای کاربردی برای رفع مشکلات جنسی آقایان می باشد. همان طور که می دانید بسیاری از مشکلات زناشویی و یکی از دلایل افزایش طلاق بین زوج های جوان به دلیل برخی از مشکلات جنسی آقایان می باشد. برخی از مشکلات جنسی آقایان به دلیل مشکلات روحی و اقتصادی ایجاد می شود و بسیاری از مشکلات جنسی آنها به دلیل مشکلات جسمی مانند کوتاه بودن آلت تناسلی، انحراف آلت تناسلی، شل شدن آلت تناسلی به هنگام نزدیکی و….می باشد. دستگاه لارجر باکس کاربردی گسترده برای افزایش سایز طول و قطر آلت تناسلی آقایان دارد و علاوه بر این می تواند انحراف آلت تناسلی را برطرف کند. برای تعریف مشخص از دستگاه لارجرباکس می توان گفت این وسیله مکانیکی یکی از انواع وسایل پزشکی تایید شده توسط سازمان های بهداشتی و پزشکی می باشد که با ایجاد کشش و فشار منظم بر روی آلت تناسلی، مشکلات ناشی از کوتاهی آلت تناسلی را برطرف می کند و فرد توانایی برقراری رابطه جنسی را به بهترین نحو پیدا می کند.

نظر پزشکان در مورد دستگاه لارجر باکس

در ارتباط با این موضوع که آیا دستگاه لارجر باکس مورد تایید پزشکان مختلف می باشد یا خیر، می توان گفت نظراتی را که پزشکان مختلف در ارتباط با استفاده و کاربرد این دستگاه دارند سلیقه ای و به صورت متنوع می باشد. به طوری که می توان گفت درصد بالایی از پزشکان استفاده از این دستگاه را برای برطرف کردن مشکلات جنسی آقایان تایید می کنند و درصدی نیز آن را رد می کنند. اما از نظر علمی استفاده از این دستگاه تایید شده می باشد و دلیل آن ایجاد کشش و فشار بر روی آلت تناسلی می باشد که موجب به جریان انداختن خون در رگ های سیاه رگ و سرخ رگ آلت تناسلی شده و در صورتی که فردی که آن را خریداری کرده است مطابق با راهنمای آموزشی و نحوه استفاده از دستگاه که همراه با آن ارسال می شود از این دستگاه طبی استفاده کند به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

با توجه به این که امروزه تعداد افراد سودجویی که از طریق وارد کردن مارک های تقلبی کسب درآمد می کنند افزایش یافته است از این رو توصیه می شود خرید دستگاه لارجر باکس را از نمایندگی های فروش و یا سایت های اینترنتی معتبر خریداری کنید زیرا در دستگاه اورجینال وزن و میزان کشش به اندازه استاندارد رعایت شده است و انتخابی هوشمندانه برای خریداران می باشد.

عکس خرید دستگاه لارجر باکس افزایش دهنده طول و قطر آلت

عوارض احتمالی و قابلیت های مهم دستگاه لارجر باکس

آیا استفاده از دستگاه لارجر باکس برای آقایان عوارض خطرناکی در پی خواهد داشت؟ استفاده صحیح از دستگاه لارجر باکس نه تنها هیچ گونه عوارض خطرناکی نخواه داشت بلکه عوارض جانبی خفیف نیز برای فرد ندارد و به همین دلیل است که این دستگاه یکی موثرترین و بی خطر ترین راهکارهای رفع مشکلات جنسی آقایان شناخته شده است.

مهم ترین قابلیت های دستگاه لارجرباکس شامل موارد زیر می باشد:

بزرگ کننده آلت تناسلی آقایان در مدت زمانی کوتاه

رفع مشکلات اختلال در نعوظ و سرد مزاجی آقایان

استفاده از دستگاه لارجر باکس محدودیت سنی برای آقایان ندارد

قابلیت استفاده برای آقایانی که با افزایش سن قادر به برقراری رابطه جنسی با همسران خود نیستند را دارد

از بین رفتن مشکلات شل شدن آلت تناسلی به هنگام برقراری رابطه جنسی

بهبود سلامت جسمانی آقایان

بهبود سلامت روحی آقایان که به دلیل مشکلات جنسی دچار افسردگی شده اند و اعتماد به نفس خود را از دست داده اند

افزایش دهنده سایز آلت تناسلی به صورت طبیعی بر اساس روش کشش

تقویت تمامی سیستم های موجود در آلت تناسلی( سیستم عصبی، ماهیچه اسفنجی ، خون رسانی و…)

در زیر می توانید نمودار میزان تغییرات سایز آلت بر اساس مدت زمان استفاده از دستگاه را ببینید.

تاثیرات لارجر باکس

عکس خرید دستگاه لارجر باکس افزایش دهنده طول و قطر آلت

کاربرد مطلوب دستگاه لارجرباکس برای آقایان

ممکن است این سوال برای بسیاری از آقایانی که با مشکل کوتاهی آلت تناسلی رو به رو هستند پیش آید که آیا با استفاده از دستگاه لارجر باکس افزایش آلت تناسلی به صورت دائمی می باشد؟ در ارتباط با پاسخ به این سوال باید گفت نوع استفاده صحیح از دستگاه و اورجینال بودن آن از مهم ترین عواملی هستند که تعیین کننده افزایش دائمی قطر و طول آلت تناسلی می باشند. در صورتی که دستگاه اورجینال را خریداری کرده باشید و به صورت صحیح برای مدت زمان 4 ماه از آن بهره مند شوید. (استفاده از دستگاه لارجرباکس به صورت هفتگی از 3 ساعت در روز تا 8 ساعت تغییر پذیر می باشد) پس از اتمام دوره می توانید این اطمینان را داشته باشید که به طوال آلت تناسلی شما حداقل 4 سانتی متر و به قطر آن یک و نیم سانتی متر افزوده خواهد شد.

مهم ترین عاملی که ممکن است موجب کاهش سایز آلت تناسلی پس از استفاده از این دستگاه گردد چیست؟ یکی از مهم ترین عواملی که موجب کاهش سایز آلت تناسلی آقایان پس از استفاده مداوم از این دستگاه می شود مبتلا شدن به بیماری های خاص و یا استفاده از برخی از داروهایی که برای پیشگیری از افسردگی، ریزش مو و…. مصرف می شود.

مزایای مهم و مطلوب دستگاه لارجرباکس

یکی از مهم ترین مزیت های دستگاه نسبت به موارد دستگاه های مشابه دیگر که به منظور رفع مشکلات جنسی طراحی و به تولید رسیده اند این است که نحوه استفاده از این وسیله می باشد که کاملا ساده است و طرز استفاده از آن به صورت کامل در کاتالوگ و سی دی های آموزشی که بر روی دستگاه قرار دارد بیان شده است. توصیه ای که برای استفاده صحیح از این دستگاه به خریداران می شود از این جهت است که عجله کردن در تنظیم طول دستگاه و استفاده اشتباه از آن احتمال آسیب رساندن به بافت اسفنجی آلت را به وجود می آورد.

مهم ترین عواملی که موجب ایجاد مشکلات جنسی در آقایان می شود شامل موارد زیر می باشد:

نوشیدن مداوم الکل و استفاده از مواد نیکوتین دار که به طور مستقیم در سلامت جسمانی فرد تاثیرگذار است

نداشتن برنامه مناسب برای تغذیه روزانه

انجام ندادن تمرین های موثر و حرکات ورزشی در طول روز

استرس زیاد، به هم ریختن روابط عاطفی به دلیل مشکلات روزمره

اختلالات هورمونی سطح آدرنالین

مبتلا شدن به بیماری های گوناگون مانند دیابت

بالا رفتن سن (این موضوع کاملا طبیعی می باشد که بر اثر افزایش سن وضعیت جسمانی فرد ضعیف می شود و قادر به برقراری رابطه جنسی نمی باشد اما این موضوع در بسیاری از مواقع موجب احساس خجالت، کاهش اعتماد به نفس و ایجاد حالت های افسردگی در مردان می گردد).

داشتن تغذیه مناسب و مصرف نکردن الکل، دخانیات و برنامه ریزی اصولی برای انجام حرکات ورزشی می تواند اثرگذاری این دستگاه را دو چندان کند. یکی از مهم ترین مواد خوراکی که تاثیر بسزایی در برانگیخته شدن آلت جنسی آقایان دارد مصرف مقدار مناسبی از قهوه در طول شبانه روز می باشد. دستگاه لارجرباکس علاوه بر محبوبیتی که در کشور ایران دارد در کشورهای آمریکا و اروپا نیز با استقبال بی نظیری مواجه رو به رو شده است.

عکس خرید دستگاه لارجر باکس افزایش دهنده طول و قطر آلت

کارایی دستگاه لارجر باکس

عدم تحرک خون در آلت تناسلی ریشه مشکلات جنسی آقایان می باشد و دستگاه لارجرباکس مهم ترین کاری که انجام می دهد تحریک پذیری و بهبود عملکرد خون رسانی در دستگاه تناسلی می باشد و بدین صورت است که پس از استفاده از این وسیله مکانیکی، فرد تمایل بیشتری برای برقراری رابطه جنسی دارد و اوج لذت جنسی را تجربه خواهد کرد. استفاده از این وسیله موجب افزایش قدرت ذهنی فرد می شود و امکان نزدیکی مکرر را فراهم می کند. منظور از استفاده دائمی از دستگاه لارجر باکس برای مدت زمان 4 ماه و یا استفاده پی در پی در طول چند ماه برای دستگاه، این نیست که به هنگام رفتن به دستشویی و ادرار کردن نیز دستگاه بیرون آورده نشود. بلکه در این مواقع باید دستگاه را بیرون آورید و پس از اتمام کار آن را نصب نمایید. بر اساس تحقیقات انجام گرفته در ارتباط با اثرگذاری این دستگاه بر روی بهبود یافتن آلت تناسلی می توان گفت درصد بالایی از افراد در سراسر جهان با استفاده از این وسیله شناخته شده مشکلات جنسی خود را به صورت کامل برطرف کرده اند و از نتیجه حاصل شده رضایت مند و خرسند می باشند.

زمان استفاده از دستگاه لارجر باکس

روز ؛ شب ؛ هنگامی که در محل کار حضور دارید و یا بیرون از محیط منزل هستید ؛ پیاده روی ؛ موقع خواب

استفاده از دستگاه لارجرباکس به صورت کاملا محرمانه می باشد و در صورتی که فرد تمایلی به بازگو کردن حل مشکل جنسی خود نداشته باشد هیچ شخصی متوجه آن نخواهد شد. این دستگاه وزن بسیار سبکی دارد و به هنگام استفاده هیچ گونه مزاحمتی برای فرد به وجود نخواهد آورد. برای خرید و سفارش دستگاه لارجرباکس اصل کافی است آن را از طریق فرم انتهای این صفحه سفارش دهید. بسیار مهم است که دستگاه از نوع اورجینال تهیه شود و با دستگاه تقلبی اشتباه گرفته نشود.این وسیله تولید ایران می باشد و دارای مجوز از وزارت بهداشت است. قسمت های مختلف این دستگاه با استفاده از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد مورد نیاز ساخته شده است.

عکس خرید دستگاه لارجر باکس افزایش دهنده طول و قطر آلت

ممنوعیت و محدودیت کاربرد دستگاه لارجر باکس

طول عمر دستگاه یکی از موارد مهمی است که ممکن است برای بسیاری از مصرف کنندگان دارای اهمیت باشد. دستگاه اورجینال لارجر باکس به صورت حرفه ای و بدون عیب و نقص طراحی شده است از این رو می توانید در صورت نیاز آن را بشویید. این دستگاه بر اثر شست و شو زنگ نمی زند و خراب نمی شود در نتیجه برای مدت زمان طولانی قابلیت استفاده دارد.

استفاده از این دستگاه برای برخی از افرادی که به لحاظ جسمانی کاملا سالم هستند هیچ گونه ممنوعیتی ندارد و فقط به آن دسته از افرادی که دچار بیماری های خاص هستند قبل از انتخاب و استفاده از این وسیله، پیشنهاد می شود قبل از استفاده از این دستگاه با پزشک معالج خود مشورت کنند و در صورتی که مانعی برای استفاده وجود نداشت آن را به صورت اینترنتی سفارش دهند. بسیاری از آقایانی که دچار بیماری های قند، دیابت، قلبی و… می باشند ممکن است همزمان با مشکلات جنسی نیز رو به رو شوند. برای آن دسته از افرادی که دچار بیماری های قلبی می باشند استفاده از این وسیله هیچ گونه مانعی ندارد و برای آن دسته از افرادی که بیماری قند و دیابت دارند استفاده از دستگاه نیز مانعی ندارد فقط لازم است که در هنگام استفاده ، بهداشت کاملا رعایت شود.

عکس خرید دستگاه لارجر باکس افزایش دهنده طول و قطر آلت

با تشکر از انتخاب داروخانه اینترنتی سامین دارو برای خرید آنلاین این محصول لطفا از طریق فرم خرید زیر ثبت سفارش نمایید

** دقت کنید به منظور انجام مشاوره قبل از خرید شماره موبایل خود را با دقت وارد نمایید

*** دستگاه لارجر باکس اورجینال در بسته بندی اصلی ایرانی با قیمت 155000 تومان ارائه می گردد


4.7/5 ( 3 نظر )
شماره محصول: 112-234-799

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *