خرید قرص هارد آن hard on دارای سیلدنافیل 130 میلی گرمی

قرص هارد آن کنسروی محصولی مخصوص است که برای درمان زود انزالی و درمان مشکلات نعوظ در آقایان تولید شده و با سفت کردن آلت تناسلی ، موجب بهبود رابطه می گردد

ویژگی های قرص هارد آن کنسروی

نام داروقرص تاخیری و افزایش نعوظ هارد آن
نوع محصولقرص
جنسیت مصرفمرد
کاربرد داروایجاد نعوظ و تاخیر در انزال مردان
تعداد10 عدد قرص 200 میلی گرمی
سن مصرفبالای 18 سال
برند محصولHard-on
قیمت محصول اورجینال90000

عکس خرید قرص هارد آن hard on دارای سیلدنافیل 130 میلی گرمی

قرص هارد آن کنسروی یکی از انواع داروهایی است که برای کمک به برقراری رابطه جنسی مطلوب تر تولید شده است. این دارو می تواند مشکلات مربوط به سرد مزاجی را به شکلی مناسب مرتفع نماید و تاثیرات شگفت انگیزی بر روابط بین طرفین خواهد داشت. از این رو این دارو تولید شده است تا به شکلی مطلوب بتواند در درمان این موارد موثر باشند. امروزه بسیاری از مردان به دلایل مختلف با مشکلات جنسی رو به رو هستند که این مشکلات شامل : تغذیه نامناسب ، آلودگی محیط زیست ، بیماری های مختلف و مشکلات روحی و جسمانی می باشد.

منظور از زود انزالی در مردان این است که قبل از ارضای شریک جنسی ، مرد به انزال می رسد و رابطه را پایان می دهد که این امر نارضایتی شریک جنسی او را به همراه خواهد داشت. این مشکل تاثیرات روانی نامناسبی را بر روی زنان می گذارد زیرا نیازهای جنسی او به صورت کامل برطرف نمی شود. ممکن است این سوال برای بسیاری از افراد به وجود آید که چه مدت زمانی برای رسیدن به احساس اوج لذت جنسی برای خانم ها مورد نیاز می باشد؟ به طور کلی می توان گفت زمان رسیدن به اوج لذت جنسی بین 10 تا 20 دقیقه می باشد که اکثر مردان به طور متوسط در کمتر از 5 دقیقه به انزال میرسند. در صورتی که خارج شدن مایع منی در کمتر از مدت زمان ذکر شده اتفاق بیفتد می توان گفت که فرد با مشکل زود انزالی رو به رو است. به طور کلی باید گفت موضوعی که حائز اهمیت می باشد این است که علاوه بر مردان زنان نیز به اوج لذت جنسی برسند.

عکس خرید قرص هارد آن hard on دارای سیلدنافیل 130 میلی گرمی

بسیاری از اختلافاتی که بین زوجین وجود دارد بر اثر مشکلات جنسی آقایان رخ می دهد و این امر در بسیاری از مواقع موجب سرد شدن رابطه بین آنها می گردد و حالت های خشم و عسامیننیت و بی حوصلگی را به همراه خواهد داشت. بسیاری از روانشناسان معتقدند نداشتن رابطه جنسی باکیفیت بین زوجین از مهم ترین دلایل اختلافات جدی بین آنهاست که در بسیاری از مواقع  ادامه پیدا کردن این موضوع منجر به جدایی می شود و یا طلاق عاطفی و سرد شدن رابطه بین آنها را در پی خواهد داشت. بنابراین حل مشکلات جنسی از مهم ترین موضوعاتی است که در زندگی مشترک باید مورد توجه زوجین قرار گیرد.

انزال زود رس در آقایان مشکلات زیر را در پی خواهد داشت:

نارضایتی زنان از رابطه جنسی کوتاه مدت ؛ کاهش اعتماد به نفس و ایجاد حالت های افسردگی و استرس در مردان ؛ سرد شدن رابطه بین زوجین ؛ سرد مزاجی خانم ها برای برقراری رابطه جنسی با همسران خود به دلیل مشکل جنسی آنها ؛ ایجاد طلاق عاطفی بین زوجین

بنا بر این برای رفع مشکلات فوق ابتدا باید عامل بوجود آورنده (که همان مشکل کمبود کیفیت رابطه جنسی است) را از بین برد.

قرص هارد آن برطرف کننده مشکلات جنسی

یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای پایان بخشیدن به مشکلات جنسی که از سمت آقایان نشات می گیرد استفاده از داروهایی است که با هدف تقویت قوه محرکه جنسی به تولید می رسد. قرص هارد آن نمونه ای کامل از داروهایی است که در حال حاضر برای از بین بردن مشکلات جنسی آقایان وجود دارد. این دارو می تواند انزال زودرس را درمان نموده و مشکلات نعوظ را هم رفع نماید و با ایجاد سفتی آلت و حفظ نعوظ در طول یک رابطه طولانی رضایت طرفین را به دنبال خواهد داشت.

انزال زود رس در مردان ممکن است بر اثر عوامل مختلفی ایجاد شود. یکی از مهم ترین دلایل زود انزالی مردان برقراری رابطه جنسی در فاصله طولانی مدت با همسران خود می باشد. زمانی که فاصله مقاربت جنسی طولانی می گردد، مرد و زن از نظر روحی با مشکلات مختلفی رو به رو می شوند. قرص هارد آن محصولی عالی است که موجب می شود با افزایش اعتماد به نفس و افزایش میل جنسی تعداد رابطه جنسی زوجین به تعداد استاندارد برسد. (به عقیده متخصصان این تعداد بر اساس ویژگی های فردی می تواند هفته ای 2 الی 6 بار باشد)

مهم ترین ویژگی های قرص هارد آن کنسروی شامل موارد زیر می باشد

بهبود عملکرد جسمی آقایان

تاخیر در انزال و افزایش نعوظ مردان به صورت همزمان

تاثیرگذاری فوق العاده پس از مصرف و افزایش مکرر مقاربت جنسی

احساس اوج لذت جنسی در مردان و زنان

افزایش اعتماد به نفس و از بین رفتن مشکلات روحی مردان و زنان که بر اثر مشکلات جنسی ایجاد شده است

بهبود وضعیت زندگی مشترک

عکس خرید قرص هارد آن hard on دارای سیلدنافیل 130 میلی گرمی

 نحوه عملکرد قرص سیلدنافیل هارد آن

این محصول منحصر به فرد در گروه قرص های تاخیری با تاثیرگذاری موقت قرار می گیرد. منظور از تاثیرگذاری موقت این است که مصرف کننده باید یک عدد از این قرص را یک ساعت قبل از نزدیکی میل کند و شاهد تاثیرگذاری فوق العاده آن باشد. افرادی که تمایل دارند تاثیرگذاری این قرص کمتر باشد می توانند قبل از برقراری رابطه جنسی نصف قرص و نیم دوز را مصرف کنند. نحوه عملکرد این داروی تاخیری بدین صورت می باشد که پس از مصرف آن شدت جریان خون در بافت های اسفنجی آلت تناسلی بیشتر می شود و فرد از نظر روحی و جسمی آماده برقراری رابطه جنسی طولانی مدت با همسر خود می گردد. همان طور که می دانید یکی از مهم ترین دلایل سرد مزاجی مردان کاهش تستوسترون می باشد که بر اثر افزایش سن و دیگر مشکلات جسمی در مردان رخ می دهد. قرص هارد آن کنسروی به طور مستقیم در تحریک پذیری خونی که در سرخ رگ ها و سیاه رگ ها آلت تناسلی وجود دارد تاثیرگذار است و از این طریق موجب افزایش تستوسترون می گردد. همچنین این قرص موجب افزایش سفتی و سختی آلت شده و برای افرادی که دچار مشکل در نعوظ هستند نیز بسیار موثر است. ترکیبات گیاهی به کار گرفته شده در ساختار این محصول موجب شده است تا به عنوان یکی از بی خطر ترین محصولات دارویی شناخته شود.

همچنین جالب است بدانید که دلیل نام گذاری این قرص بسته بندی منحصر به فرد و متفاوت این محصول می باشد که به شکل کنسروی طراحی شده است. همچنین لغت hard به معنی سفت و سخت است و on یعنی شروع به کار کردن. و ترکیب این دو کلمه نامی پر معنی را بوجود می آورد. بسته بندی ویژه این محصول به همراه درج تاریخ تولید و تاریخ انقضا نشان دهنده این است که سازمان های بهداشت و دارو آن را تایید کرده اند و با اطمینان خاطر می توانید آن را مصرف کنید.

مزایای قرص هارد آن کنسروی نسبت به داروهای مشابه چیست؟

مصرف قرص هارد آن کنسروی از ترکیبات مواد طبیعی و گیاهی تشکیل شده است و به تولید می رسد از این رو مضرات داروهای شیمیایی را نخواهد داشت.

بسیاری از داروهایی که برای رفع مشکلات جنسی آقایان به تولید می رسند پس از طی دوره های طولانی مصرف دارو اثرگذاری آنها بر روی اندام جنسی احساس می شود اما با مصرف قرص هارد آن کنسروی اثرگذاری آن پس از یک ساعت احساس می شود.

امکان استفاده از قرص هارد آن کنسروی در هر زمانی که فرد برای برقراری رابطه جنسی احساس نیاز کند وجود دارد.

اثربخشی این مکمل گیاهی به صورت طبیعی می باشد.

مصرف قرص تاخیری هارد آن به طور مستقیم مشکل عدم نعوظ آلت تناسلی را برطرف می کند و با شق شدن آن به هنگام مقاربت جنسی موجب ارضا شدن کامل شریک جنسی می شود. این محصول استاندارد در کشورهای مختلف جهان مورد استقبال قرار گرفته است و آمار فروش بالای این محصول نشان دهنده کیفیت و تاثیرگذاری فوق العاده آن می باشد.

عکس خرید قرص هارد آن hard on دارای سیلدنافیل 130 میلی گرمی

عوارض جانبی قرص هارد آن

به طور کلی می توان گفت که مصرف قرص hard on عوارض جدی و خطرناکی به همراه ندارد. اما در ارتباط با عوارض جانبی آن می توان گفت ممکن است درصد کمی از افراد با خوردن این قرص احساس هیجان، گر گرفتگی و گرما را داشته باشند که این عوامل به ندرت رخ می دهد.

با توجه به این موضوع که امروزه بسیاری از شرکت هایی که اقدام به تولید محصولات تقلبی و شیمیایی می کنند افزایش یافته است، پیشنهاد می شود برای خرید این محصول دقت کنید و تنها از طریق نمایندگی معتبر فروش این محصول آن را خریداری کنید. این قرص نسبت به اثرگذاری فوق العاده و کیفیت بالایی که دارد با قیمت مناسبی به فروش می رسد.

محدودیت مصرف قرص هارد آن کنسروی

افرادی که زیر 18 سال دارند بهتر است از خوردن این قرص امتناع کنند. همچنین برخی از افرادی که به دلیل مواجه شدن با بیماری های خطرناک از قرص ها و داروهای شیمیایی دیگر مصرف می کنند برای مصرف این دارو بهتر است با پزشک خود مشورت کنند و در صورت تایید می توانند آن را سفارش دهند و قوای جسمانی خود را تقویت کنند.

بسیاری از مردان تمایلی به اطلاع پیدا کردن دیگران از مشکلات جنسی خود ندارند و می خواهند بدون بیان کردن این مشکل در مدت زمانی کوتاه آن را برطرف کنند. یکی از مهم ترین مزیت های خرید این دارو از طریق داروخانه اینترنتی سامین این است که در بسته بندی نامشخص ارسال می گردد و در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد از این رو هیچ فردی از محتوایت درون آن اطلاع پیدا نمی کند.

مصرف بیش از حد هر دارویی ممکن است موجب بروز مشکلات گوناگونی برای فرد شود از این رو پیشنهاد می شود از مصرف بیش از یک یا دو عدد از این قرص در طول یک روز خودداری کنید و به هنگام مصرف این دارو آب فراوان میل کنید.

با انجام چه فعالیت هایی می توان اثرگذاری قرص هارد آن کنسروی را افزایش داد؟

قرص هارد آن کنسروی به تنهایی دارای اثربخشی فوق العاده و موقت می باشد اما برای آن دسته از افرادی که به دنبال حل مشکلات جنسی خود به صورت دائمی و همیشگی می باشند انجام کارهای زیر می تواند اثربخشی این محصول را دو چندان کند.

انجام برخی از فعالیت های ورزشی که در افزایش قدرت جسمانی و بهبود سلامت فرد تاثیر گذار است

کاهش اضافه وزن با داشتن تغذیه مناسب

عدم استفاده از مشروبات الکلی و دخانیات

عکس خرید قرص هارد آن hard on دارای سیلدنافیل 130 میلی گرمی

با تشکر از انتخاب داروخانه اینترنتی سامین دارو برای خرید آنلاین این محصول لطفا از طریق فرم خرید زیر ثبت سفارش نمایید

** دقت کنید به منظور انجام مشاوره قبل از خرید شماره موبایل خود را با دقت وارد نمایید

*** قرص هارد آن اصل در بسته بندی اورجینال کنسروی 10 عددی با قیمت 90000 تومان ارائه می گردد


4.1/5 ( 8 نظر )
شماره محصول: 112-234-756

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *