خرید قرص سمنکس مخصوص درمان ناباروری مردان

قرص سمنکس داروی گیاهی درمان ناباروری مردان و قرص افزایش اسپرم در داروخانه اینترنتی سامین دارو بهترین نمونه قرص سمنکس اصل آمریکا

ویژگی های قرص سمنکس

نام داروقرص سمنکس
نوع محصولکپسول
جنسیت مصرفمرد
کاربرد دارودرمان ناباروری مردان ، افزایش میزان اسپرم های سالم
تعداد90 عدد کپسول موثر
سن مصرفبالای 18 سال
برند داروSemenax
قیمت محصول اصل265000 تومان

عکس خرید قرص سمنکس مخصوص درمان ناباروری مردان

قرص سمنکس یکی از نادرترین قرص هایی است که در درمان بسیاری از بیماری های جنسی نقش بسیار کاربردی و بی نظیری دارد. این قرص علاوه بر اینکه در افزایش زمان نزدیکی، اورگاسم قوی، درمان زود انزالی ودر کل بهبود کیفیت رابطه زناشویی موثر است  با افزایش حجم اسپرم و قدرت و کیفیت بخشیدن به آن و هم چنین سرعت بخشیدن به جهش مایع منی  در درمان ناباروری مردان نیز تاثیر فراوانی دارد و درمان دائمی و بدون بازگشت را برای مردان به همراه می اورد.

تاثیرات مثبت قرص سمنکس

  • افزایش حجم مایع منی و تعداد اسپرم های سالم
  • افزایش سرعت و جهش اسپرم ها
  • تقویت ارگاسم در مردان و افزایش لذت رابطه
  • طولانی شدن رابطه جنسی و درمان نسبی زودانزالی
  • درمان کامل ناباروری مردان (توصیه متخصصان)
  • تقویت اسپرم های ضعیف و دارای حرکت کند

عکس خرید قرص سمنکس مخصوص درمان ناباروری مردان

عوامل موثر در ناباروری مردان

به طور کلی طبق آزمایشات بالینی در صورتی که تعداد اسپرم بیش از 50 میلیون در میلی لیتر باشد، احتمال باردار شدن وجود دارد. و البته یک مساله ساده هم وجود دارد و این مساله این است که هر چقدر تعداد اسپرم بیشتر باشد بهتر است. البته تعداد اسپرم های سالم یک مساله است و مساله دوم میزان حجم مایع منی است که این مایع از اسپرم ها محافظت می کند. در داخل بیضه یک اسپرم در حدود سه روز طول می کشد تا از یک سلول زایا به یک سلول اسپرم بالغ که قادر به بارور کردن تخم است، تبدیل شود. در طی آن زمان، به تغذیه صحیح و رشد طبیعی نیاز دارد. برای یک اسپرم سالم پس از خارج شدن از لوله های اپیدیدیم (محل ذخیره سازی اسپرم های بالغ) دنیایی از خطر وجود دارد.

دیواره واژن برای محافظت از زنان در برابر عفونت های احتمالی، اسیدی است. محیط اسیدی برای اسپرم ها مانند سم است و این مایع منی اطراف اسپرم است که می تواند اسپرم را زنده نگه دارد. پس از ورود به دیواره رحم گلبول های سفید زن (که اسپرم را به عنوان محاجم شناسایی می کند) به آن ها حمله می کنند. در نهایت از میلیونها اسپرم منتشر شده از انزال، تنها تعداد انگشت شماری از آن به لوله رحمی و تخمک می رسند. بنا بر این یک محاسبه ساده این است که هرچه تعداد اسپرم های سالم بیشتر باشد احتمال باروری بیشتر خواهد بود.

علاوه بر عوامل ژنتیکی و بیماری ها عواملی مانند کشیدن سیگار ، مصرف مواد مخدر ، مصرف الکل و آلودگی هوا می تواند میزان باروری مردان را کاهش دهد.

داروی درمان ناباروری سمنکس می تواند به طور موثری میزان اسپرم های سالم و همینطور میزان مایع منی را افزایش داده و احتمال باروری را به صورت گسترده ای افزایش دهد.

عکس خرید قرص سمنکس مخصوص درمان ناباروری مردان

 

تاثیرات قرص سمنکس

از ویژگی‌های مثبت قرص سمنکس می‌توان به مواردی از قبیل افزایش مدت زمان رابطه جنسی، افزایش در تعداد و افزایش غلظت اسپرم، اورگاسم قوی و حرکت و جهش اسپرم برای باروری اشاره کرد. این قرص با افزایش حرکت، کیفیت و تعداد اسپرم می تواند مشکل ناباروری را حل کند. همچنین از دیگر ویژگی‌های قرص سمنکس می‌توان به درمان اختلالات نعوظ در مردان و زود انزالی اشاره کرد که باعث افزایش لذت و کیفیت رابطه زناشویی خواهد شد. افزایش توانایی و قدرتمند کردن غدد جنسی مردان، افزایش پتانسیل جنسی و به دنبال آن افزایش باروری، افزایش در کیفیت اسپرم، تنظیم عملکرد بیضه‌ها، تولید هورمونهای جنسی، افزایش اعتماد به نفس، افزایش میل جنسی نیز از دیگر ویژگی هاییست که برای این قرص عنوان شده است. مصرف این قرص برای افرادی که حجم کمی مایع منی دارند یا اسپرم‌های بی کیفیتی را تولید می‌کنند توصیه می‌شود. زیرا براساس تحقیقات انجام شده دو عامل غلظت اسپرم و تعداد کل اسپرماتوزوآ در هر انزال از عوامل مهم بر باروری به شمار می‌روند. این دو عامل به حجم انزال بستگی دارند. همچنین برخی مردان علاوه بر بهبود باروری، افزایش مقدار مایع منی و حجم انزال را در افزایش لذت جنسی موثر می‌دانند. کپسولهای سمنکس باعث افزایش چشم گیر اسپرم می شود که علاوه بر افزایش حجم اسپرم شدت و قدرت اورگاسم را نیز افزایش می‌دهد.

لازم به ذکر است که این قرص کاملا طبیعی و دارای گواهینامه cGMP می‌باشد. و از لحاظ حفظ سلامتی دارویی ایمن به حساب می آید، زیرا این دارو با نسبت بسیار دقیقی از عصاره‌های گیاهی تهیه شده است. همچنین توجه نمایید این قرص همراه با بارکد و سریال نامبر کمپانی آمریکایی تولید کننده عرضه می‌شود که می‌توانند برای تشخیص اصل یا تقلبی بودن آن را چک کنند.

عکس خرید قرص سمنکس مخصوص درمان ناباروری مردان

طریقه مصرف قرص سمناکس

دستور میزان مصرف هر دارویی را پزشک تعیین می نماید. اما به صورت کلی نحوه مصرف قرص سمنکس به صورت روزانه دو عدد قرص است که صبح و شب (به همراه صبحانه و شام) مصرف می شود. البته ممکن است پزشک دستور مصرف را تا چهار قرص در روز افزایش دهد.

برای تاثیر گذاری این دارو بهتر است تغذیه متناسب داشته باشید. مصرف غذاهای غنی از آنتی اکسیدان ها و پروتئین فراوان در دوره درمان با این دارو پیشنهاد می شود. زیرا تازه ترین تحقیقات انجام شده در نیوزیلند نشان می دهد که بین مکمل های آنتی اکسیدان و افزایش میزان باروری ارتباط مستقیم وجود دارد. بنا بر این برای گرفتن نتیجه مطلوب در کوتاه ترین زمان بهتر است در زمان مصرف این قرص از سبزیجات تازه مانند پیاز، سیر، تره، پیازچه و … و میوه هایی مانند موز استفاده شود.

عوارض قرص سمنکس

جالب است بدانید به دلیل اینکه پایه اصلی این قرص اسیدهای آمینه به همراه گیاهان کنسانتره شده می باشند برای بدن کاملا مفید و بدون عوارض می باشد. و با هیچ یک از انواع قرص ها هم تداخل دارویی ندارد و این بدان معناست که تمامی افراد می توانند در جهت رفع بیماری ها و ناتوانی های جنسی خود از این محصول استفاده کنند. دقت نماییدکه گیاهی بودن این قرص دلیلی برای استفاده بی رویه و بیش از دوز مصرفی نمی باشد و حتما باید طبق نحوه مصرف مورد استفاده قرار گیرد.

عکس خرید قرص سمنکس مخصوص درمان ناباروری مردان

ترکیبات قرص سمنکس

قرص سمنکس ترکیبی از مواد عالی و اسید های آمینه ضروری و همچنین کنسانتره گیاهان دارویی موثر در درمان ناباروری می باشد که از مهم ترین ترکیبات این دارو می توان موارد زیر را نام برد:

L- Carnitine ,  L- Arginine , L- Lysine که اسید های آمینه ضروری برای تولید و مقاوم سازی اسپرم ها هستند.

عصاره گیاهان مختلف مانند دانه کدو تنبل , گرده گل سوئدی , ماکا , عصاره کرک کاج Epimedium Sagittatumis , Muira Puama , Hawthorne و پوست Catuaba و همچنین روی و ویتامین هایی مانند ویتامین E از دیگر مواد تشکیل دهنده این قرص می باشند.

عکس خرید قرص سمنکس مخصوص درمان ناباروری مردان

با تشکر از انتخاب داروخانه اینترنتی سامین دارو برای خرید آنلاین این محصول لطفا از طریق فرم خرید زیر ثبت سفارش نمایید

** دقت کنید به منظور انجام مشاوره قبل از خرید شماره موبایل خود را با دقت وارد نمایید

*** قرص سمنکس در بسته بندی 90 عددی با قیمت 265000 تومان ارائه می گردد


3.6/5 ( 11 نظر )
شماره محصول: 6261234567890

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *