خرید قرص تاخیری قوی شارک اکسترکت با دوز بالا

قرص شارک اکسترکت با دارا بودن دوز 130 میلی گرم سیلدنافیل، یکی از داروهای مفید در درمان زود انزالی و عدم نعوظ مردان می باشد

نام محصولقرص شارک اکسترکت
برند محصولShark Extract
نوع محصولقرص خوراکی
تعداد10 عدد
دوز130 میلی گرم
جنسیت مصرفمردان
سن مصرفبالای 18 سال
کاربرد داروتاخیر در انزال مردان ؛ ایجاد نعوظ قوی
قیمت محصول اورجینال75000 تومان

عکس خرید قرص تاخیری قوی شارک اکسترکت با دوز بالا

ساخت و تولید انواع داروهای گیاهی که به منظور رفع مشکلات جنسی آقایان و بانوان ارائه می گردد نسبت به زمان گذشته با تحولی عظیم رو به رو شده است بدین ترتیب دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای افرادی که با مشکلات جنسی رو به رو هستند وجود ندارد. قرص شارک اکسترکت جدید از ترکیب گیاهان گوناگون به همراه عصاره کوسه است که پس از تحقیق و بررسی پزشکان باتجربه در لابراتورهای مدرن به تولید می رسد. همان طور که می دانید بسیاری از مشکلات روحی و جسمی در پی مشکلات جنسی ایجاد می شود. بسیاری از مردان به دلایل گوناگون با مشکل اختلال نعوظ و زود انزالی رو به رو هستند که این امر موجب کاهش اعتماد به نفس و احساس خجالت در آنها می گردد. علاوه بر این تاثیرات منفی بر احساسات روحی زنان می گذارد و موجب سرد مزاجی آنها نسبت به همسران خود می شود. این قرص دارای اثربخشی فوق العاده و موثر برای درمان اختلال نعوظ و انزال زود رس می باشد. مهم ترین تاثیرات قرص شارک شامل موارد زیر است:

بهبود سلامت جسمانی و افزایش شور جوانی

افزایش میل جنسی آقایان

درمان کننده مشکلات عدم نعوظ و انزال زود رس آقایان

تقویت کننده قوای جنسی آقایان برای برقراری رابطه مکرر و طولانی مدت

افزایش تستوسترون

حجم دهی (موقت) آلت تناسلی

عکس خرید قرص تاخیری قوی شارک اکسترکت با دوز بالا

عملکرد قرص شارک اکسترکت

عملکرد قرص شارک اکستراکت به طرز شگفت انگیزی بر روی آلت تناسلی پس از مصرف، قابل مشاهده است و موجب تحریک پذیری عروق خونی در این ناحیه می شود. با مصرف این قرص ترشح تستوسترون افزایش پیدا می کند و با حجم یابی آلت تناسلی فرد از نظر جسمی و روانی برای برقراری رابطه جنسی باکیفیت و طولانی مدت آمادگی لازم را پیدا می کند.

قرص شارک اکسترکت برای درمان زود انزالی

قرص تاخیری شارک اکسترکت محصول جدید سال 2019 می باشد و ترکیبی از چندین ماده برای درمان مشکلات جنسی مردان می باشد. این داروی گیاهی جایگزین مناسبی برای داروهای شیمیایی و مضر است که به منظور درمان اختلال نعوظ و زودانزالی مردان به تولید می رسد.

مردانی که دچار مشکل زود انزالی می باشند پس از برقراری رابطه جنسی با همسران خود در مدت زمان کوتاهی آب منی از آلت تناسلی آنها خارج می شود و موجب ارضا نشدن و نرسیدن به احساس اوج لذت در خانم ها می گردد. با توجه به مشکلاتی که اختلال نعوظ و زود انزالی در زندگی مشترک ایجاد می کند حل کردن این مشکل جنسی می تواند درمان کننده بسیاری از مشکلات زناشویی باشد که منشا آن از مشکلات جنسی است. عدم رضایت از رابطه جنسی تاثیرات جبران ناپذیری را به لحاظ روحی برای مردان و زنان خواهد داشت که در بسیاری از مواقع منجر به طلاق عاطفی و سرد شدن رابطه زناشویی می شود. این دارو درمان کننده مشکلات نعوظ در آلت تناسلی مردان و ضعف قوای جنسی می باشد و رسیدن به انزالی عمیق را برای مردان فراهم می کند.

اثربخشی سریع قرص شارک اکسترکت

ممکن است این سوال برای بسیار از شما پیش آمده باشد که تاثیر بخشی سریع قرص شارک چگونه رخ می دهد. منظور از تاثیربخشی سریع این دارو این است که هر ساعت از شبانه روز که برای برقراری مقاربت جنسی با همسران خود آمادگی کافی داشته باشید می توانید یک عدد از آن را مصرف کنید و پس از یک ساعت بر اثر افزایش جریان خون در آلت تناسلی ، فرد با هیجان و شور کافی وارد رابطه جنسی با کیفیت می گردد. اثر بخشی این قرص برای مدت زمان چندین ساعت باقی می ماند از این رو می توانید با مصرف یک عدد از قرص شارک اکسترکت در طول شبانه روز برای چندین بار مقاربت داشته باشید.

داروی اصل و طبیعی ساخت کشور آمریکا می باشد و اثربخشی فوق العاده آن موجب شده است تا در کشورهای اروپا، آمریکا و ایران با استقبال بی نظیری رو به رو شود و رضایت درصد بالایی از مردان را کسب کرده است. در ارتباط با استفاده و یا عدم استفاده از قرص شارک اکسترکت پزشکان نظرات متفاوتی دارند اما به طور کلی باید گفت درصد بالایی از پزشکان استفاده و اثربخشی فوق العاده این داروی طبیعی و گیاهی را تایید کرده اند.

عکس خرید قرص تاخیری قوی شارک اکسترکت با دوز بالا

نحوه استفاده قرص شارک اکسترکت

قرص شارک اکسترکت یک قرص تاخیری فوری محسوب می شود. نحوه استفاده از این قرص بدین صورت است که کافی است 1 ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی با همسران خود یک عدد از این قرص را با آب فراوان میل کنید و پس از گذشت یک ساعت اثربخشی این قرص قابل احساس است. برای اینکه به نتیجه مطلوب برسید نیازی به مصرف دائمی و منظم آن نمی باشد.

مزیت های قرص شارک نسبت به قرص های تاخیری ناشناخته شامل موارد متعددی است. یکی از مهم ترین مزیت های قرص شارک اکسترکت نسبت به قرص های تاخیری ناشناخته این است که به هنگام مصرف این قرص گیرنده های آلت تناسلی محدود نمی گردد و موجب کاهش احساس لذت از رابطه نمی شود بلکه با اثرگذاری طبیعی که در تحریک خون موجود در بافت های آلت تناسلی دارد فرد از لحاظ روحی و جسمی برای برقراری رابطه جنسی آماده تر می شود از این رو احساس اوج لذت جنسی را برای مردان و زنان به همراه خواهد داشت. از دیگر مزایای مصرف این قرص قیمت مناسب آن نسبت به محصولات مشابه می باشد. این داروی گیاهی قابلیت استفاده برای تمامی افراد را دارد و تاثیرات مثبتی بر روی کل بدن می گذارد.

نکات مهم در مورد قرص شارک اکسترکت

مصرف این دارو برای افرادی که دچار بیماری های خطرناک مانند بیماری های قلبی عروقی و… می باشند به دلیل داشتن ترکیبات سیلدنافیل پیشنهاد نمی شود.

از مصرف بیش از یک عدد قرص شارک اکستراکت در طول یک روز خودداری کنید زیرا مصرف بیش از حد این دارو مانند هر داروی دیگری ممکن است عوارض جانبی مختلفی برای فرد به همراه داشته باشد.

از قرار دادن این دارو در زیر نور خورشید خودداری کنید و آن را در مکانی قرار دهید که دارای دمای مناسب باشد. همچنین باید آن را از دسترس کودکان به دور نگهدارید.

یکی از مهم ترین دلایل کاهش تستوسترون در مردان افزایش سن و کاهش توانایی جسمی بدن می باشد. بسیاری از مردان سن بالا از نظر روحی تمایل به برقراری رابطه جنسی با همسران خود دارند اما به دلیل کاهش تستوسترون قادر به برقراری رابطه جنسی با کیفیت و ایده آل نمی باشند. قرص شارک اکسترکت نقش موثری در افزایش تستوسترون و میل جنسی مردان دارد از این رو با مصرف این قرص می توانید نیروی جوانی را بازیابید و شور و هیجان جوانی را به خود هدیه دهید.

قرص تاخیری شارک اکسترکت برای درمان مشکلات جنسی آقایان می باشد و برای خانم ها قابلیت استفاده ندارد.

قرص شارک اکسترکت را همراه با آب فراوان میل کنید و در صورتی که تمایل دارید اثربخشی این قرص کمتر باشد می توانید به جای مصرف یک عدد کامل از این قرص، نصف آن را مصرف کنید.

توجه داشته باشید که عمر مفید این دارو 3 سال می باشد و پس از گذشت این مدت باید از مصرف آن خودداری کنید.

عکس خرید قرص تاخیری قوی شارک اکسترکت با دوز بالا

عوارض قرص Shark Extract

آیا مصرف قرص شارک اکستراکت برای مصرف کننده عوارض جانبی به همراه خواهد داشت؟

با توجه به این موضوع که ساختار این دارو از 10 عصاره گیاهی به همراه ماده سیلدنافیل تشکیل شده است و با استفاده از دستورالعمل های جدید و تکنولوژی پیشرفته علمی به تولید می رسد برسی مواد تشکیل دهنده این دارو به مصرف کننده این اطمینان را می دهد که در صورتی که حساسیتی به ماده سیلدنافیل سیترات نداشته باشد ، مصرف این دارو عوارض حادی به همراه نخواهد داشت. همچنین این داروی دارای مجوز رسمی تولید و مجوز رسمی سازمان های بهداشت و دارو برای عرضه می باشد.

قیمت قرص شارک اکسترکت

یکی از مهم ترین دلایل استقبال از این دارو مناسب بودن قیمت این داروی گیاهی است. علاوه بر این کسب رضایت مصرف کنندگان برای تولید کنندگان این دارو از اهمیت ویژه ای برخوردار است و هدف آنها این است که با سود کمتر افراد بیشتری قدرت خرید این دارو را داشته باشند.

بر خلاف تصور بسیاری از زوجین که مهم ترین دلایل اختلافات زناشویی را در اختلاف نظر بین آنها، اختلاف فرهنگ و… می دانند می توان گفت یکی از مهم ترین دلایل اختلافات زناشویی از مشکلات جنسی مردان و زنان شروع می شود. به این معنا که ناتوانی مردان و یا زنان برای برقراری رابطه جنسی موجب ایجاد فاصله عاطفی بین زوجین می شود و فشارهای عصبی و خشم و نفرت از یکدیگر را در صورت طولانی شدن مشکلات جنسی در پی خواهد داشت به همین دلیل است که امروزه شاهد بالا رفتن آمار طلاق در بین زوج های جوانی هستیم که با عشق و علاقه با یکدیگر ازدواج کرده اند. اینجاست که درمان قطعی مشکلات جنسی از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود. امروزه راهکارهای درمانی که برای رفع مشکلات جنسی وجود دارد از عمل های جراحی گرفته تا مصرف داروهای مختلف توانسته است گامی بزرگ در راستای حل این مشکل بردارد. اما نکته اینجاست که درصد کمی از مردان برای درمان مشکلات جنسی خود حاضر به انجام عمل های جراحی متعدد می باشند و به دنبال راهکار درمانی با اثربخشی سریع هستند در اینجاست که قرص شارک اکستراکت بهترین انتخاب برای درمان چندگانه مشکلات جنسی مردان می باشد. آمار فروش بالای این داروی تاخیری نشان دهنده رضایت افراد از اثربخشی طبیعی آن می باشد. با مصرف قرص shark extract رسیدن به احساس اوج لذت جنسی را به همسران خود هدیه دهید و رضایت آنها را بدست آورید.

عکس خرید قرص تاخیری قوی شارک اکسترکت با دوز بالا

 

هر بسته از قرص شارک اکسترکت چند عددی می باشد؟

این قرص تاخیری در بسته 10 عددی در قوطی فلزی به مشتریان ارائه می شود. این داروی گیاهی نسبت به کیفیت بالا و اثربخشی سریعی که دارد با قیمت مناسبی به فروش می رسد از این رو امکان خرید این محصول برای تمامی مردانی که با مشکلات جنسی رو به رو می شوند وجود دارد.

نحوه خرید قرص شارک اکسترکت اصلی به چه صورت می باشد؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی رایانه ای و ایجاد سایت های مختلف برای فروش سریع تر و آنلاین محصولات گوناگون، بسیاری از افراد به جای مراجعه حضوری برای خرید اجناس و داروهای مورد نیاز خود می توانند آن را به صورت اینترنتی از سایت های معتبر خریداری کنند و در اسرع وقت این محصولات را جلوی درب منزل تحویل بگیرند. نکته ای که برای سفارش و خرید قرص شارک اکستراکت به صورت اینترنتی وجود دارد این است که متاسفانه امروزه بسیاری از افراد سودجو که هیچ گونه اطلاعی در زمینه دارویی ندارند اقدام به فروش محصولات تقلبی می نمایند. از این رو پیشنهاد می شود برای خرید قرص شارک اکسترکت اصل تامل کافی داشته باشید و این محصول را از طریق سایت های شناخته شده و داروخانه های معتبر آنلاین سفارش دهید. از مزایای خرید اینترنتی این محصول این است که به سرعت در اختیار افراد قرار می گیرد و صرفه جویی در زمان برای تهیه آن وجود دارد.

از طریق فرم ثبت سفارش در انتهای همین برگه می توانید این دارو را از داروخانه اینترنتی سامین سفارش دهید.

عکس خرید قرص تاخیری قوی شارک اکسترکت با دوز بالا

با تشکر از انتخاب داروخانه اینترنتی سامین دارو برای خرید آنلاین این محصول لطفا از طریق فرم خرید زیر ثبت سفارش نمایید

** دقت کنید به منظور انجام مشاوره قبل از خرید شماره موبایل خود را با دقت وارد نمایید

*** قرص شارک اکسترکت اصل در بسته بندی 10 عددی با قیمت 75000 تومان ارائه می گردد


4.8/5 ( 4 نظر )
شماره محصول: 112-234-750

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *