خرید یک ورق قرص ویاگرا 4 تایی آمریکایی اصل

قرص ویاگرا 4 تایی یکی از دارو های شناخته شده برای مردانی است که از ناهنچاری های جنسی و زناشویی رنج می برند و به طور ویژه باعث رفع اختلالات نعوظ می شود

نام داروقرص ویاگرا 4 تایی
شرکت سازندهکمپانی Pfizer آمریکا
جنسیت مصرفمردان
نوع محصولقرص
سن مصرفبالای 18 سال
کاربرد داروایجاد نعوظ کامل در مردان ؛ تاخیر در انزال مردان ؛حفظ نعوظ در طول رابطه
دوز دارو100 میلی گرم
تعداد4 عدد قرص آبی ویاگرا
قیمت محصول اورجینال45000

عکس خرید یک ورق قرص ویاگرا 4 تایی آمریکایی اصل

قرص ویاگرا 4 تایی دارویی شناخته شده در زمینه رفع مشکلا نعوظ در سرتا سر جهان می باشد. این قرص به طور خاص برای آقایانی که نمی توانند به نعوظ کامل آلت تناسلی مردانه خود دست یابند یا حفظ نعوظ برای آنها مشکل می باشد؛ تولید می شود.

تحقیقات نشان داده اند که بیش از 12 میلیون مرد در ایالات متحده آمریکا از مشکلات نعوظ رنج می برند و نمی توانند لذت کامل را از رابطه جنسی خود داشته باشند. همچنین با بالاتر رفتن آمار این مشکل و اختلال در بین آقایان طی سال های متوالی، راه حلی برای افراد مسن تر وجود ندارد و همواره تعداد افرادی که از مشکلات زناشویی رنج می برند رو به افزایش است.

راه کار های بسیار زیادی برای بهبود وضعیت نعوظ و افزایش قوای جنسی برای آقایان، مخصوصا رنج سنی جوان تر ب جز مصرف دارو موجود می باشد، مثل ورزش، اعمال جراحی، تغییر سبک زندگی و تغذیه، و بسیاری از روش های دیگر که مصرف دارو نیز یکی از سریع ترین و موثر ترین راه ها برای رفع این اختلالات می باشد. در ادامه با نحوه ی عملکرد این قرص ها و راهکار هایی برای رفع اختلالات نعوظ در آقایان آشنا خواهیم شد.

ویاگرا یکی از محبوب ترین گزینه ها برای آقایان می باشد، چرا که به راحتی می توانند بعد از مصرف دوره ای این قرص ها تاثیرات ویژه را در خود احساس کنند و بعد از مصرف لذت آنها از روابط جنسی دو چندان می شود. قرص های خوراکی مانند قرص ویاگرا 4 تایی معمولا جزو اولین درمان ها برای اختلالات جنسی مردان و به عبارت دیگر درمان پایه این مشکلات هستند.

عکس خرید یک ورق قرص ویاگرا 4 تایی آمریکایی اصل

قرص ویاگرا 4 عددی یکی از معروف ترین و قابل بحث ترین داروهای خوراکی برای درمان اختلالات نعوظ برای آقایان می باشد که در طول 30 سال اخیر به بازار های جهانی عرضه می شود. سازندگان این قرص هر ساله با آزمایش ها و تحقیقات بالینی متعدد که روی این قرص انجام میدهند، سعی بر بالا بردن کیفیت این قرص داشته و دارند. آقایان زیادی برای اولین بار، برای رفع نیاز های جنسی خود از این قرص استفاده کرده اند. و از نتیجه ؛ حیرت زده شده اند.

قرص ویاگرا 4 عددی برای اولین بار در سال 1998 در آمریکا و توسط شرکت سازنده ی آمریکایی به نام Pfizer Inc ساخته و بعد از انجام آزمایش های فراوان در آزمایشگاه های تخصصی و دریافت تاییدیه بهداشت جهانی روانه بازار شد. ماده اصلی و پزشکی قرص ویاگرا سیلدنافیل می باشد. در واقع “ویاگرا” نام تجاری این محصول پرفروش می باشد.

نحوه عملکرد قرص ویاگرا 4 عددی

این قرص با افزایش سطح آرامش عضله ها، جریان خون را در بدن تنظیم می کنند. همانطور که میدانید، بیشتر مشکلات نعوظ به دلیل تنظیم نبودن سطح فشار خون و ضعف عضله های آلت تناسلی مردانه می باشد. قرص ویاگرا با تنظیم میزان خون ورودی به آلت تناسلی، کیفیت و مدت زمان نعوظ را بهبود می بخشد. در بیشتر نظر پرسی ها و نتایج نشان داده شده که قرص ویاگرا 4 عددی برای بیشتر افراد خوب جواب داده و باعث بهبود کیفیت زندگی فردی و زناشویی شخص بوده است.

ممکن است پزشک طبق آزمایش هایی که انجام میدهد تشخیص دهد که سطح تستسترون خون در فرد بیمار پایین است. یکی از تاثیراتی که قرص ویاگرا روی بدن فرد می گذارد بالا بردن ترشح تستسترون در خون است که خود به افزایش میل و قوای جنسی بسیار کمک می کند. به طور کلی این دارو با کاهش یا افزایش سرعت پمپاژ خون در بدن و به عبارت دیگر تنظیم فشار خون  فرد سعی در برطرف کردن مشکلات آلت تناسلی دارد.

در زمان مصرف این قرص خونرسانی به بافت اسفنجی آلت در بهترین حالت عملکرد خود قرار می گیرد که در نتیجه مشکل نعوظ را برطرف خواهد کرد و آقایان می توانند بهترین و باکیفیت ترین نعوظ خود را تجربه کنند و همچنین کنترل خود را روی نعوظ بهبود بخشند.

عکس خرید یک ورق قرص ویاگرا 4 تایی آمریکایی اصل

باید به این نکته اشاره کنیم که قرص ویاگرا 4 عددی در واقع درمانی محدود به زمان مصرف داشته و نمی توانیم مطمئن بگوییم که با مصرف این قرص شما می توانید مشکلات نعوظ خود را برای همیشه درمان کنید، اما طی یک فعالیت جنسی مشخص، کیفیت نعوظ و رابطه جنسی افزایش یافته و بهتر از پیش می شود.

اختلال نعوظ به معنی این است که مرد قادر نباشد آلت تناسلی خود را به نعوظ برساند یا کیفیت نعوظ را در حین رابطه جنسی از دست دهد، این مشکل عمدتا به دلیل تنظیم نبودن سطح فشار خون در آلت تناسلی یا از دست دادن فشار خون در آلت است.

قرص ویاگرا 4 تایی ورود خون را به آلت تناسلی افزایش می دهد. این قرص معمولا بین 2 تا 4 ساعت تداوم دارد و اثر آن بعد از 4 ساعت از بین می رود.

در زمان نعوظ، آلت تناسلی پر از خون می شود. رگ های خونی که خون را از شریان های اصلی به آلت تناسلی انتقال می دهند باز می شوند و رگ هایی که خون را از آلت تناسلی خارج می کنند تنگ تر از پیش می شوند، در نتیجه خون بیشتری در آلت تناسلی گردش پیدا می کند. نتیجه ی پمپاژ متناوب خون در آت تناسلی یک نعوظ با کیفیت، سفت و محکم تر از قبل است. محتویات قرص ویاگرا 4 تایی در طول زمان تحریک جنسی تا نعوظ و انزال در آلت تناسلی مرد فعال باقی می مانند و از بین نمی روند.

وقتی آقایان از نظر جنسی تحریک می شوند، اکسید نیتریک در آلت تناسلی آنها بیشتر می شود و منجر به عکس العمل نشان دادن آلت تناسلی می شود. این عکس العمل باعث ترشح آنزیمی می شود که فعالیت این دارو را تا 4 ساعت هم تداوم می بخشد.

وقتی تاثیرات این آنزیم ها از بین می رود و آنزیم ها فعالیت خود را از دست می دهد و به عبارت دیگر فرد انزال را تجربه می کند، رگ های خونی به حالت قبل و اندازه قبل خود بر می گردند که این موضوع باعث از بین رفتن نعوظ و خمیده شدن آلت تناسلی می شود. به عبارت دیگ قرص ویاگرا 4 عددی با افزایش قدرت آنزیم ها و فعال نگه داشتن آنها در مدت زمان مشخصی باعث تقویت قوای جنسی و کیفیت نعوظ می شود.

عکس خرید یک ورق قرص ویاگرا 4 تایی آمریکایی اصل

دوز مصرف قرص ویاگرا 4 تایی

قرص ویاگرا آبی در ورق های 4 تایی با دوز 100 میلی گرمی در بازار وجود دارد که برای مصرف پایه و اولیه دوز 100 میل را توصیه می کنیم.

این قرص معمولا 25 تا 60 دقیقه قبل از فعالیت جنسی باید مصرف شود. و اثرات آن تا 4 الی 5 ساعت ماندگاری خواهد داشت. حداکثر استفاده از این قرص در روز یک عدد می باشد.

این قرص به هیچ عنوان نباید با مشروبات الکلی یا نوشیدنی های گاز دار مصرف شود.

تاثیر این دارو در زمان تحریک جنسی آقایان اتفاق می افتد، بنا بر این معاشقه قبل از روابط جنسی و هم آغوشی حتما نیاز می باشد تا تاثیر قرص ویاگرا نمایان شود.

قرص ویاگرا را می توان با یا بدون غذا منظور با معده پر یا خالی مصرف کرد، اما نوشیدن الکل در زمان مصرف قرص ویاگرا 4 تایی به هیچ عنوان توصیه نمیشود. علاوه بر کمتر کردن شانس نعوظ با کیفیت الکل می تواند عوارض جانبی زیادی را هم به همراه داشته باشد.

تذکر مهم

مثل تمامی دارو های دیگر، توصیه می شود که قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.

عوارض جانبی قرص ویاگرا 4 عددی

عوارض قرص ویاگرا 4 تایی می تواند سردرد، و در بعضی مواقع دید چشمان متمایل به آبی باشد.

از هر 10 مرد مصرف کننده ویاگرا ممکن است 1 نفر دچار سر درد شود.

از دیگر عوارض جانبی گزارش شده حس ناخوشایند در شکم می باشد.

در اکثر موارد این عوارض بعد از چند از بین می روند.

در صورت مشاهده این موارد به سرعت مصرف قرص ویاگرا 4 تایی را قطع کرده و به پزشک خود مراجعه کنید.

عکس خرید یک ورق قرص ویاگرا 4 تایی آمریکایی اصل

چه عواملی باعث بروز مشکلات و اختلالات جنسی می شود ؟

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که اصلا چرا باید برای یک امر طبیعی و روابط عمده ی زناشویی نیاز به مصرف قرص داشته باشید، در حالی که می توانستید به راحتی در بهترین حالت از روابط زناشویی با همسر خود لذت ببرید. جواب ساده است؛ گاهی رعایت نکردن سبک صحیح زندگی یا تغذیه میتواند مشکلات زیادی را برای شما بوجود بیاورد که شما را مجبور به استفاده از دارو کند.

همچنین کاهش اعتماد به نفس یا حالات روحی و افزایش استرس و اضطراب و همچنین اعصاب می تواند تاثیر مستقیمی روی عملکرد شما در تخت خواب بگذارد که البته به راحتی با قرص ویاگرا 4 تایی قابل رفع شدن است.

به طور کلی اختلالات نعوظ می تواند به دلایل زیادی از جمله، مشکلات پزشکی، روانی، احساسی یا ترکیبی از این موارد باشد.

مشکلات پزشکی که می تواند باعث بروز اختلال در نعوظ شود شامل :

 • بالا بودن فشار خون
 • دیابت
 • مشکلات قلبی
 • مشکلات کلیه
 • مشکلات ژنتیکی
 • زخم یا جراحت روی آلت تناسلی، مثانه، یا اعضای جنسی آقایان که نیاز به عمل جراحی دارد
 • مشکلات پروستات یا سرطان پروستات

مشکلات روانی که در عملکرد جنسی یا کیفیت نعوظ آلت تناسلی آقایان تاثیر می گذارد شامل: انزوا، استرس مداوم، افسردگی، حس شرمساری یا عذاب وجدان و اعتماد به نفس پایین می باشد.

بعضی مشکلات در سبک زندگی هم وجود دارند که باعث بروز اختلالات جنسی می شوند که عبارت اند از:

 • مصرف الکل یا مواد مخدر
 • اضافه وزن
 • کم تحرکی و ورزش نکردن
 • مصرف سیگار یا دخانیات

چه زمانی باید برای مصرف قرص ویاگرا 4 تایی به پزشک مراجعه کنیم؟

وقتی اختلالات نعوظ و نداشتن کنترل روی نحوه نعوظ و مدت زمان نعوظ برای مدت بیشتر از یک یا دو هفته ادامه پیدا کند، و با افزایش سطح آرامش و تغذیه و … نتوانید مشکل را برطرف کنید، زمان آن است که به پزشک مراجعه کرده یا از داروخانه های مطمئن یک ورق قرص ویاگرا 4 عددی تهیه کرده و مصرف کنید.

برای کسانی که از مشکلات قلبی یا دیابت رنج می برند توصیه می کنیم که قبل از مصرف قرص ویاگرا 4 تایی ابتدا با پزشک خود برای جلوگیری از هرگونه آسیب احتمالی مشورت کنند.

عکس خرید یک ورق قرص ویاگرا 4 تایی آمریکایی اصل

با تشکر از انتخاب داروخانه اینترنتی سامین دارو برای خرید آنلاین این محصول لطفا از طریق فرم خرید زیر ثبت سفارش نمایید

** دقت کنید به منظور انجام مشاوره قبل از خرید شماره موبایل خود را با دقت وارد نمایید

*** قرص ویاگرا اورجینال در بسته بندی 4 عددی با قیمت 45000 تومان ارائه می گردد


0/5 ( 0 نظر )
شماره محصول: 112-234-752

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *